2737
2734
 فلسفه ی حجاب اینه که ادم به وسیله ی اون کمتر جلب توجه کنه و از معرض نگاه ها دور بمونه ولی پوشی ...

من پوشیه بزنم چشامم هیچوقت ارایش نمیکنم نمیدونم چرا حتی تو عروسیا 

کسی از زیر پوشیه منو نمیشناسه

هر جا تاپیک خرید عید و تکاپوی بهارو دیدن منم تگ کنین خیلی دوسدارم
یه سوال که خیلی بی ربطه به موضوع تاپیک  من فقط یه صحنه از این سریال بانوی عمارت رو دیدم چند شب ...

مثلا ترک بود  ترک هام خوشگل و بور هستن 

دختر نفس زندگی  وثروت و سربلندی پدر ومادره ❤❤❤💙💚💛❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 23 سالمه مجردم فوق دیپلم نرم افزارم تو یه شهر کوچیک زندگی میکنم  خدا خودش میدونه بخاطر جلب ...

خیلیم عالی عزیزم تجربش کن به حرف بقیم نکن کوتاه فکرای که وقتی از حجاب حرف می‌زنی سریع میگن باز خانوم جلسه ایا و نصیحت و فلان و کلی بی ادبی

اینجام باز دخالت تو چیزی که بهشون مربوط نیست و قصد تحمیل آزادی‌های خودشون...

یکی نیست بگه شماها راحت باشید کسی آزادی‌ور شمارو نمی‌گیره زور نزنید که همه مثل خودتون فکر کن و مثل خودتون باشن 😏😏😏 واقعا که

2728
یه سوال که خیلی بی ربطه به موضوع تاپیک  من فقط یه صحنه از این سریال بانوی عمارت رو دیدم چند شب ...

اره  خداییش چشم و ابروی همین خانومه فخر الزمان منو خیللالی اذیت میکنه همش فک میکنم چقد چشاش سنگین شده با این مژه ها

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         

من چند شب پيش جايي بودم مهموني همينجوري گذاشته بودن منم ديدم و واقعاً بد بود همه چيزش ، موافقم 🤦🏻‍♀️

خدايا چنان كن سرانجام كار تا تو خشنود باشي و ما رستگار 
از ایناس. من تو عراق پوشیه مو گمش کردم مجبور شدم از اینا بگیرم ولی خیلی حس بدی داشت درش اوردم .. خود ...

اوووه خط رو دماغش بین دوتا چشما چقد جذابه😅😅😅😅😅😅

اقا یکی میگ روبند 

یکی میگ پوشیه

یکی میگه پوشینه

یکی میگ پوشیده.

بلاخره چی بگیم😐😐😐😐😐😐

واقعا...ما کوچیکا خدامون بزرگه..
2738
عزیزم اگه یه مدت استفاده کنی طرز فکرها نسبت بهت عوض میشه بعد اگه پشیمون بشی و نخواهی دیگه بزنی بازم ...

چرا طرز فکرها عوض میشه نسبت به من؟

هر جا تاپیک خرید عید و تکاپوی بهارو دیدن منم تگ کنین خیلی دوسدارم
من پوشیه بزنم چشامم هیچوقت ارایش نمیکنم نمیدونم چرا حتی تو عروسیا  کسی از زیر پوشیه منو نمیشنا ...

میدونم عزیزم گفتم همین که گکلی نگاه رو به سمت خودت جذب میکنی هم خودت معذب میشی هم گناهه

ولی خواستی برنی از این سبزای زشت یا اون سیاهایی که شبیه کلاغ میشی نزن عین قجری ها بزن که روبندشون تور سفید بود شیک تره

ماه دیوانه ی من!به هوای هوست جانی و جلاد شدم!من مریضم قطعا توی دیوانه نشستی به دلم...
2706