2726
ببخشید قصدم‌توهین نیست ولی من اهواز زندگی میکنم اینجور خانم هارو میبینم میترسم 😓

ببین من تاحالا استفاده نکردم دوسدارم ببندم روبند 

تو چرا میترسی ؟

هر جا تاپیک خرید عید و تکاپوی بهارو دیدن منم تگ کنین خیلی دوسدارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورم سایته بابا

😂😂😂😂😂

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
2728

استارتر عزیز شاید تو به خاطر اعتقادت پوشیه میزاری ولی بهتره که نزاری و پوشیه رو تو ایران رایج نکنیم چون واقعا رایج شدن پوشیه به ضرر جامعه هست

من اگه قدرت تصمیم گیری داشتم پوشیه رو غیرقانونی و جرم اعلام می کردم چون باعث میشه چهره فرد پوشیده بشه و خیلی راحت طرف بتونه هر جرمی مرتکب بشه بدون اینکه شناسایی بشه

مثلا کسی که پوشیه داره راحت می تونه دزدی کنه و امکان شناسایی اش هم خیلی میاد پایین

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...

دوست عزیز نمیدونم شما ساکن کدوم شهری ولی توی شهری بجز قم که خانومای زیادی پوشیه میزنن(به خاطر آفتاب خیلی داغش که پوستو میسوزونه) پوشیه توی شهر های دیگه لباس شهرت محسوب میشه، استفاده از لباس شهرت هم حرامه. بین مثلا اگه من توی شهرمون پوشیه بزنم همه میپرسن اون زنه که پوشیه میزنه رو دیدی؟ اون زنه که پوشیه میزنه رو میشناسی؟

اگر شما حجاب رو دوست داری، فلسفه ی حجاب توی چشم نبودنه.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

من اونروز دم حرم یه خانوم پوشیه ای دیدم هم خودم هم شوهرم معتقد بودیم خیلی جلب توجه میکرد همه به چشماش نگا میکردن . عرف جامعه هرچی هست همونو بپوش مگر اینکه دوست داشته باشی. موفق باشی

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
اگ از اونرو میگی ک تا زیر چشم میاد.باید بگم ک من شخصا بیشتر به چشمای اونطرف تحریک میشم چشما بیشتر جل ...

اره منم چون چشم و ابروهام بیاد تو چش همه😎 دلم میخواد پوشیه بزنم 😂

خدایی اینم خودش یه نوع کرمه 

به نظر من هر پوششی که برخلاف هنجار باشه ناهنجاره میخواد پوشیه باشه میخواد بلوز شلوار پوشیدن باشه تو خیابون  یا میخواد بیکینی پوشیدن باشه 

پوشش باید مطابق فرهنگ و رسوم هر منطقه باشه والا طزف هنجار شکن محسوب میشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706