1147
648

توی دین ما گفتن گردی صورت...در ضمن الان دیگه هیچچ کس با موی یه زن تحریک نمیشه...و دینداری اصلش پاکی نگاه و افکاره و پوشوندن سینه و باس ن خیلی مهمتره تا دماغ و لب

ذکر  آغازتحریم ها                                              پراید رسید به زانتیا آقابیا آقابیا روزی۱۰۰۰مرتبه

منم با اینکه با حجاب چادر موافقم اما با پوشیه اصلا .‌البته بعضی شهرهای ایران بر طبق رسوم و سنت های قدیمی شون هنوز خانوم های جوان از پوشیه استفاده میکنن و خیلی عای هست براشون اما وقتی توی دستورات الهی گردی صورت مشخص شدنش اشکالی نداره چرا این رو بد تفسیر کنیم و حتی باعث جلب توجه بشیم‌ و حتی باعث گناه.

‎پایتان گر طرف "کرب و بلا" باز شود ‎آخرین جنگ جهانی حق آغاز شود
منظورم اینه که علاوه بر حجاب کامل داشتن ( بدون ارایش و بدون هیچ چیز تنگ و جلفی زیر چادر) ر ...

ارایش من ضد افتابه 

همین روسریمم کاملا حجابی میبندم حجابم کامله

هر جا تاپیک خرید عید و تکاپوی بهارو دیدن منم تگ کنین خیلی دوسدارم

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

مجردم

اتفاقا از نظر اسلام دختر مجرد جایز نیست پوشیه بزنه. حتی خود کشور عربستان هم دخترهاش پوشیه نمیزنن. فقط زنها متاهل میزنن

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
1157
من 23 سالمه مجردم فوق دیپلم نرم افزارم تو یه شهر کوچیک زندگی میکنم  خدا خودش میدونه بخاطر جلب ...

دوست داری علاقه داری بزن دیگه چراتاپیک زدی 

که مثلا ما منصرفت کنیم یا برا به به چه چه کنیم 

خودت. دوست داری بزن با بقیه چکار داری

توی دین ما گفتن گردی صورت...در ضمن الان دیگه هیچچ کس با موی یه زن تحریک نمیشه...و دینداری اصلش پاکی ...

من میرم جایی بهم زل میزنن واقعاهم چرا خوشگلی خاصی ندارم 

خیلیم عالی عزیزم تجربش کن به حرف بقیم نکن کوتاه فکرای که وقتی از حجاب حرف می‌زنی سریع میگن باز خانوم ...

کوته فکر خودتی اول نظرات رو بخون بعد حرف بزن من خودم با انتخاب خودم چادری شدم و قطعا نمیتونی درباره این مسئله چیزی بمن بگی ولی پوشیه زدن آداب داره آدابش مثل قدیمه اینکه حتی چشم هم نباید معلوم باشه‌ زنای اهل بیت چشمشون معلوم بود؟؟ روی حضرت زینب رو حتی کسی ندید  ؟؟ قطعا به من نمیتونی بگی کوته فکر. امام علی فرمود فرزند زمانه خودت باش بله اگر درایران قدیم زندگی میکردیم کسی پوشیه نمیزد جلب توجه میشد ولی در ایران امروز کسی بخواد اینطوری پوشیه بزنه که چشماش بیرون باشه چه با ارایش چه بی ارایش به نظر من جلب توجه هست و نگا زن و مرد رو به خودش جذب میکنه . یک کم حدیث بخون بعد بگو کوته فکران مخالف حجاب یعنی همه اینجا مخالف حجابن؟

If you cant forgive and forget, pick one   
1125
ارایش من ضد افتابه  همین روسریمم کاملا حجابی میبندم حجابم کامله

شما یکاری کن.

عکس بذار.

بیشتر راهنماییت کنیم.

خداییش دیگ الان وقتش بود هیچکسی نگفت.چقد به عرفان رسیدین.😂

در بدترین روزها امیدوار باش.که همیشه از سیاه ترین ابرها بارون میباره💞
من میرم جایی بهم زل میزنن واقعاهم چرا خوشگلی خاصی ندارم 

اون دیگه مشکل اون افراده ...تازه من دیدم پوشیه که میزنن بیشتر نگاشون میکنن

ذکر  آغازتحریم ها                                              پراید رسید به زانتیا آقابیا آقابیا روزی۱۰۰۰مرتبه
دوست داری علاقه داری بزن دیگه چراتاپیک زدی  که مثلا ما منصرفت کنیم یا برا به به چه چه کنیم&nbs ...

هیچکدوم طرز استفادشو قیمتشو پرسیدم

حجاب که خیلی خوبه یه بار امتحانش کن.با حجابها جذابترن😎

اره خوبه اما وقتی حجاب میگیرم حس بدی بهم دست میده وقتی میبینم هم سالام تیپ زدن و من زیر پارچه مشکیم بدم میاد ن واسه خاطر جلب توجه و اینا واقعا نمیتونم درک کنم جرا بدم میاد

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
584
اوووه خط رو دماغش بین دوتا چشما چقد جذابه😅😅😅😅😅😅 اقا یکی میگ روبند  یکی میگ پوشیه ...

عربا میگن بوشیه ما میگیم پوشیه قدیما میگفتن روبند یا روبنده کامل بود😂

If you cant forgive and forget, pick one   
شما یکاری کن. عکس بذار. بیشتر راهنماییت کنیم. خداییش دیگ الان وقتش بود هیچکسی نگفت.چقد به عرفان ر ...

خخخ

1170