975
648

به نظر من خیلی بدتر جلب توجه میکنه.البته اگه تو شهرتون مرسوم نباشه. 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

اتفاقا خیلی خوبه من دوست دارم 😀

مخصوصا از این فصل به بعد 😊

و آخ به آدم گرفتارِ عادت ! آدم وهم زده اى که گمان میکند همه چیز ، همیشه ، همان جا و همان طور مى ماند ! که یاد نمى گیرد چیزهاى دور ریختنى زندگى اش را دور بریزد . انسان پوک پر از اعتماد ! آخ از لحظه اى که باید برود ! که باید زندگى اش را بریزد توى چند تا کارتن ، پشت یک کامیون جا بدهد و از خانه اى به خانه اى دیگر برود . یا از آدمى به آدم دیگر ...
8

اینطوری همه میان میزننش کنار ببینن چته

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤لال که نیستی عزیزم درست تلفظ کن.آفرین                         گفتن که اسی رو هم اضافه کنم😤😤😤                              راستی زنِ شهید حججی هم ازدواج کرد،گفتم خبر بدم 
1037

ببخشید قصدم‌توهین نیست ولی من اهواز زندگی میکنم اینجور خانم هارو میبینم میترسم 😓

لطفا دعا کنید خونه دار شیم پولدار شیم زندگیم خوب بشه پسرم توی خونه ی بزرگ‌شه که آرامش توش باشه  خسته شدم .....😢
835