2737
2734
عنوان

شهرم بچمو بدون من خاک کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 18761 بازدید | 192 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میگم قصدش ادیت کردنه و فوتوشاپ هس یا یه سنگ الکی درست کرده واسه عداب تو 

چون اصلا نوزادی که نوزده هفته باشه تحویل نمیدن میبرن واسه نمونه که مشکل رو بررسی کن من خودم بیست هفته سقط داشتم تینحوری کردن بعد یکی دوماه جواب ازمای اومد

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘

بهش بگو

بايد خجالت بكشي خودتو تو هفت تا سوراخ قايم كني كه زنتو به حدي از جنون رسوندي كه غش كنه و به خونريزي بيفته.واقعا توانايي بالايي داره اين كار هر كسي نيست😏😏

يارو خودشو مرد ميدونه نميذاره اب تو دل زنش تكون بخوره اينا هم مردن اخه؟؟

اونكه تا اخر عمر ميسوزه شوهرته بگو بيخودي اه و ناله نكن نفرين مادر خيلي قويتره

اه اعصابم خورد شد نمون باهاش.معلومه دوست نداره وگرنه عكس قبر نميفرستاد برات 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

خودت رو زجر نده قسمت این بوده که پاش به این دنیا نباشه عزیزم بچسب بع دخترت😘

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘

استارتر چكار كردي با خودتو زندگيت؟

كاملا مشخصه مردتو انداختي سر لج و لجبازي با خودت. خدا اونروز رو نياره كه مردا بيفتن به لجبازي دمار از روزگار زن و بچه و زندگيشون درميارن 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
حالا میزارم ولی نیس .صبح رفته سر خاک بچم.دیشب بهش گفتم فکر کردی دو تا زن تو روت خندیدن چه خبره خب من ...

ببخشید ولی آدمی ک مشکل داره بیش از حد غیرتیه. کدوم شهرین؟ شهر بزرگیه؟ اگه نمیخوای اسمشو بگی

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون
2738
استارتر چكار كردي با خودتو زندگيت؟ كاملا مشخصه مردتو انداختي سر لج و لجبازي با خودت. خدا اونروز رو ...

بخدا مثل ی دوس دخترم واسش اینقدر محبت میکنم ک نگو ولی هی میگیرتش

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید

مطمینم الکی هس واسه زجر تو این کار رو کرده اگه نه تحویل نمیدن

2706