عنوان

کسی هست ک پارسال کنکورتجربی داده وکتاباشواحتیاج نداشته باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 128 پست
میتونه ببره بده ترمینال ... بااتوبوس بیاد ترمینال جایی ک شما هستین، شمابرید بگیرید

اره مرسی اینم فکر خوبیه خداخیرت بده عزیزم

خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا
بله چشم، ببخشید باعث افتخاره

عزیزم یکی از بچه های اینجام یه پیشنهاد خوب داد ولی فک کنم اینجوری سختتون میشه واذیت میشید... گفت میتونی بدید اتوبوس از ترمینال بیاره... 

نمیدونم فک کنم کلن زحمت میشه براتون😞

خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام،عزیزم من میکرو ها و لقمه ها و گاج و خیلی سبز زیست و مبتکران رو دارم  همینجور هشت سالانه کن ...

از خراسان رضوی یا جنوبی یا ورامین خیلی فاصله دارین شما؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728
من تا الان نتونستم بخونم ، مادر شوهرم اومده بودن پیشم، تازه الان کارای ناهار رو کردم و میخوام شروع ک ...

ماحی جون میگم مرسی ک درستش کردی... فقط من مگه شب تل خودمو وصل کنم راستی یه چیری کاش لینکوبرداری و از خصوصی ب دوستا بدین چون اینجا کاربر مرد هم هست باعث مشکل میشه

از خراسان رضوی یا جنوبی یا ورامین خیلی فاصله دارین شما؟

عزیزم دیگه میخواد به من بدشون😊بیخشید ولی ما قرار گذاشتیم

ماحی جون میگم مرسی ک درستش کردی... فقط من مگه شب تل خودمو وصل کنم راستی یه چیری کاش لینکوبرداری و از ...

باشه منتظرتم، همین کار رو کردم 

زحمت بکش ببین لینک هنوز هست ؟

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
باشه منتظرتم، همین کار رو کردم  زحمت بکش ببین لینک هنوز هست ؟

من شب ک وصلش کردم بهت تو خصوصی پیام میدم لبنکو بهم بده 

ن الان دیگه لینک نیستش