2703
2553
عنوان

کسی هست ک پارسال کنکورتجربی داده وکتاباشواحتیاج نداشته باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 128 پست
امسال ک بیخبال چون ۳ماه اول میگن تهوع و اینا داره اذیت میشی نمیتونی بخونی

ما خانوادگی تهوع نداریم، قبلش میریم پیش پزشک متخصص طب سنتی، پاکسازی معده انجام میدیم، که دیگه کلا از ویار راحت بشیم 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امسال ک بیخبال چون ۳ماه اول میگن تهوع و اینا داره اذیت میشی نمیتونی بخونی

اره بنظربچه دست وپاگیره ولی خوبه اگه زودم بیاد مثلن من اگه قبولبشم تا مهر بچم میشه 4/5ماهش ک خوبه دیگه نوزاد نیست ویکم تپل ومپله😂البته من ک اصن ویار نداشتم خودم کم کاری میکنم

ولی بچه میشه انگیزه واسه ادم😍

خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا

دوستان تل گرام میشه با آی دی همدیگه رو توی گروه ادد کنیم، البته اگه موافقید، چون واقعا بهتر از نی نی سایته، اینجا همش تاپیک جدید میاد و وقتمونو میگیره

2720
الهی آمین ... اینم مرغ آمین🕊  😁

😘😂خب دیگه خانم دکترا پراکنده شید وبروید سراغ درس منم برم صبحونه بخورم وبرم بهداشت بعدش از بعداظهر شروع کنم زیست بخونم

خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا
خوشبحالتون من ۲۹ سالمه و فوق دیپلم با یه پسر۴ ساله عرضه ندارم ادامه بدم

عزیزم اینجوری نگو بیا توهم ادامه بده بچه اتم ک ماشالله بزرگه

😘😂خب دیگه خانم دکترا پراکنده شید وبروید سراغ درس منم برم صبحونه بخورم وبرم بهداشت بعدش از بعداظهر ...

عزیز موافقید تل گرام همدیگه رو با آی دی داشته باشیم ؟

2714
عزیز موافقید تل گرام همدیگه رو با آی دی داشته باشیم ؟

اره اگه چن نفر باشیم یه گروه میزنیم وفقط شب میاییم وگزارش میدم ورفع اشکال... 

سلام،عزیزم من میکرو ها و لقمه ها و گاج و خیلی سبز زیست و مبتکران رو دارم  همینجور هشت سالانه کنکور تشریحی که پنج جلده،حدودا ۳۸ تا کتاب میشه(با میکرو ها گفتم)  اما من شهر دیگه ای هستم و هزینه پست تا جنوب چند برابر اون کتاب هاست پس ارزشش رو نداره، شاید بتونم برات یه سرفصل های خاصی رو اسکن بگیرم یا از جزوه های جمع بندی خودم عکس بگیرم(نمیدونم والا).(البته کپی رایت داره اما وجدانم راحته باهاش نگران نباش)

واقعا دوست دارم کمکت کنم....

(اینم بگم بهترین منبع کتاب درسیه اگه سوالی تو کتب متفرقه دیدی که تو متن اصلی کتاب نبود بهتون جایزه میدم...

من فریب خوروم و کلی کتاب خریدم(البته استفاده کردم اما نه همش مبتکران کلا گذاشتم کنار)

باز اگه راه حلی داری من رایگان میتونم تقدیم کنم

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
منم موافقم ، اگه تصویب شد ، خبر بدید 

باشه عزیزم فقط من خودم  تل  توگوشی ندارم اشکال نداره با تل شوهرم بیام.. بخدا بخاطربارداری همه رو حذف کردم

عزیزم اینجوری نگو بیا توهم ادامه بده بچه اتم ک ماشالله بزرگه

دلم میخادبدون کنکور برم اکه بشه 

شماها همه موفق میشید من میدونم💪💪💪

لطفا واسه روح مادر مهربونم صلوات بفرستین و دعا کنید خونه دار شم🌹
2706