2410
2553
عنوان

کسی هست ک پارسال کنکورتجربی داده وکتاباشواحتیاج نداشته باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 128 پست
کجا رفتی استارتر 

اینجام  چون از شارز گوشی استفاده میکنم مجبورم هی وصل بشم وهی قطعش کنم😁

خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا
خودم ب پرستاری یا فیزیومنطقه 3 هستم میشه بنظرت پایه ام زیاد قوی نیست

بله که میشه، خصوصا منطقه سه راحت تر میتونی قبول بشی، فقط انگیره داشته باش. مطمئن باش قبول میشی، نی نی سایت کمتر بیا، با خانم هایی که مثل خودت میخوان کنکور شرکت کنن فقط اینجا صحبت کن 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از مهر شروع کردم سال اول میخونم تقریبا خیلی سخته چون پسرم نیاز داره باهاش بازی کنم بیرون بره مهمون م ...

انشالله موفق میشی میگم با ازمون جلو میری الان پایه خوندی 

خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا
چه رشته ای میخوای بیاری ؟

هوشبری

البته ته دلم پرستاری میخواد ولی نمیتونم با این ساعت مطالعه تازه خونه خریدیم نمیتونم زیاد هزینه کنم برا کلاس کتاب فعلا همینجوری با همین منابع نتی میخونم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2456

من یه عالمه کتاب کنکوری داشتم همه نو هه نو که اگه الان بخای بخری یه میلیون میشه همشونو پوصد فروختم به یکی .اگه فیلم میخای تونت آلا هس خیلی استاداش خوب درس میدن دانشون کن ..ولی بنظرمن کنکورتجربی نده چون امسال رقابت خیلی زیاد البته اگه پیراپزشکی که میخای هیچی ولی انسانی رقابت کمتره راحترقبول میشه ولی بازم هرجورخودت دوس داری

خدایا اگه میشد بجزبرکت حرکتم ازخودت بود ممنونت میشدم....    
بله که میشه، خصوصا منطقه سه راحت تر میتونی قبول بشی، فقط انگیره داشته باش. مطمئن باش قبول میشی، نی ن ...

راستی این قضیه معدل چی شد ؟؟30درصدخواستن اعمال کنن منتفی شد

یسوال دیگه اون ماه اخر خرداد ک زایمانمه و زمان جمعبندیه رو چیکار کنم ک برسم

من یه عالمه کتاب کنکوری داشتم همه نو هه نو که اگه الان بخای بخری یه میلیون میشه همشونو پوصد فروختم ب ...

ن پرستاری هم قبول بشم میرم هدفم ب اندازه استعداد خودمه

2714
هوشبری البته ته دلم پرستاری میخواد ولی نمیتونم با این ساعت مطالعه تازه خونه خریدیم نمیتونم زیاد هزی ...

انشالله موفق باشی عزیزم

هوشبری البته ته دلم پرستاری میخواد ولی نمیتونم با این ساعت مطالعه تازه خونه خریدیم نمیتونم زیاد هزی ...

طرف حاظر نیسا ارزون بده باابنکه نهایتا دو الی ۳ ماه دیگه باید کتاباشو بریزه دور دیگه استفاده ای نمیشه کرد 

موفق میشی عزیزم، مطمئنم با این اراده با شرایطی که داری خدا کمکت میکنه

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
2706