1147
648
عنوان

کسی هست ک پارسال کنکورتجربی داده وکتاباشواحتیاج نداشته باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 128 پست

سلام،عزیزم من میکرو ها و لقمه ها و گاج و خیلی سبز زیست و مبتکران رو دارم  همینجور هشت سالانه کنکور تشریحی که پنج جلده،حدودا ۳۸ تا کتاب میشه(با میکرو ها گفتم)  اما من شهر دیگه ای هستم و هزینه پست تا جنوب چند برابر اون کتاب هاست پس ارزشش رو نداره، شاید بتونم برات یه سرفصل های خاصی رو اسکن بگیرم یا از جزوه های جمع بندی خودم عکس بگیرم(نمیدونم والا).(البته کپی رایت داره اما وجدانم راحته باهاش نگران نباش)

واقعا دوست دارم کمکت کنم....

(اینم بگم بهترین منبع کتاب درسیه اگه سوالی تو کتب متفرقه دیدی که تو متن اصلی کتاب نبود بهتون جایزه میدم...

من فریب خوروم و کلی کتاب خریدم(البته استفاده کردم اما نه همش مبتکران کلا گذاشتم کنار)

باز اگه راه حلی داری من رایگان میتونم تقدیم کنم

ما خانوادگی تهوع نداریم، قبلش میریم پیش پزشک متخصص طب سنتی، پاکسازی معده انجام میدیم، که دیگه کلا از ...

چ جالب نمیدونستم . من دوست دارم اگر پزشکی خوندم تخصص رو طب سنتی بخونم 😁

دورهمی کنکوریهای ۹۸، از اون طرف آینده شد از آن کیا، ما نشستیم به دوخت و دوز پارگی ها، مخلص واقعی جاشو داد به ناخالصی‌ ها
منم موافقم ، اگه تصویب شد ، خبر بدید 

باشه عزیزم فقط من خودم  تل  توگوشی ندارم اشکال نداره با تل شوهرم بیام.. بخدا بخاطربارداری همه رو حذف کردم

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

منم موافقم ، اگه تصویب شد ، خبر بدید 

من بفکرش هستم توامضام دورهمی کنکوریاست

دورهمی کنکوریهای ۹۸، از اون طرف آینده شد از آن کیا، ما نشستیم به دوخت و دوز پارگی ها، مخلص واقعی جاشو داد به ناخالصی‌ ها
عزیزم اینجوری نگو بیا توهم ادامه بده بچه اتم ک ماشالله بزرگه

دلم میخادبدون کنکور برم اکه بشه 

شماها همه موفق میشید من میدونم💪💪💪

لطفا دعا کنید خونه دار شیم پولدار شیم زندگیم خوب بشه پسرم توی خونه ی بزرگ‌شه که آرامش توش باشه  خسته شدم .....😢
1157
باشه عزیزم فقط من خودم  تل  توگوشی ندارم اشکال نداره با تل شوهرم بیام.. بخدا بخاطربارداری ...

نه قربونت با تل خودت بیا، با مال شوهرت بیای بعدا مشکل پیش میاد.

خواهرشوهرم، پز شوهرمو به من میده. 😡😡😡
سلام،عزیزم من میکرو ها و لقمه ها و گاج و خیلی سبز زیست و مبتکران رو دارم  همینجور هشت سالانه کن ...

اره من چنوبم شما کدوم شهری

مرسی عزیزم از این همه لطفت فقط یه چیزی شما این کپی هارو چجوری بهم میدین؟؟؟خودتونم کنکوری  بودید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا
اره من چنوبم شما کدوم شهری مرسی عزیزم از این همه لطفت فقط یه چیزی شما این کپی هارو چجوری بهم میدین؟ ...

اگر جنوبی ک کارت راحتتره ولی ببین مث این کاربر واقعا کم پیدا میشه ذاتش مهربونه

8
نه قربونت با تل خودت بیا، با مال شوهرت بیای بعدا مشکل پیش میاد.

خب خودم مگه نصبش کنم اگه تصویب شد بگیدمنم نصبش کنم البته قوانین بزاریم ک چت هامون فقط درسی باشن اونم یه ساعت خاص چون اینجوری میشه تل دوستانه ومختلط وحواسمونم باشه هرکسی رواضافه نکنیم... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب خودم مگه نصبش کنم اگه تصویب شد بگیدمنم نصبش کنم البته قوانین بزاریم ک چت هامون فقط درسی باشن اونم ...

قطعا

اگر جنوبی ک کارت راحتتره ولی ببین مث این کاربر واقعا کم پیدا میشه ذاتش مهربونه

من اینجا غریبم تو یکی از شهرها بوشهرم بخدا امکاناتی نداره حتی کتابخونه  ...ولی خودم اصالتن ماله لرستاتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اینجا غریبم تو یکی از شهرها بوشهرم بخدا امکاناتی نداره حتی کتابخونه  ...ولی خودم اصالتن ماله ...

ادم تو محدودیتها ستاره میشه😉

سلام،عزیزم من میکرو ها و لقمه ها و گاج و خیلی سبز زیست و مبتکران رو دارم  همینجور هشت سالانه کن ...

عزیزم نگفتی چجوری بهم کپی هارومیدی 😔رفتی😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
ادم تو محدودیتها ستاره میشه😉

دقیقا ولی خب مشکلم کتاب درسیه فقط همین!!! 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره من چنوبم شما کدوم شهری مرسی عزیزم از این همه لطفت فقط یه چیزی شما این کپی هارو چجوری بهم میدین؟ ...

خواهش میکنم، من تهران و همدان(خونه بابام) تو رفت و امدم ،بیشتر تهران‌ 

بله سال قبل کنکور دادم

خب میتونم اسکن بگیرم و یعد یه یه فایل pdf تبدیلش کنم تو تل.گرام یا اسکایپ و ... بفرستم البته سرفصل های خاصی رو چون خیلی طول میکشه. یا اگه اشنایی تو تهران دارید میتونم کتاب هارو بهش تحویل بدم، یا جایی امانت بزارم تا شما بگیریش(البته میکرو ریاضی  و فیزیک رو واسه خواهر زادم میخوام رشتش ریاضیه)  اما بقیش مشکلی نیست

خواهش میکنم، من تهران و همدان(خونه بابام) تو رفت و امدم ،بیشتر تهران‌  بله سال قبل کنکور دادم ...

خداخیرت بده عزیزم ن تهران کسی روندارم ولی خانواده لرستان هستن 

خودمم یکی از شهر هابوشهرم

براتون درخواست دوستی ف ستادم میشه قبولش کنید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا ولی خب مشکلم کتاب درسیه فقط همین!!! 

میتونه ببره بده ترمینال ... بااتوبوس بیاد ترمینال جایی ک شما هستین، شمابرید بگیرید

1170