2726

میشه به من بعنوان امانت بدشون😔 اخه خودمم دارم ولی چن تا کم دارم کتابهاهم خیلی گرون شدن 😢 منم تو این شهرغریبم هیچ دوستی ندارم ک ازش بگیرم و کتابخونه هم نداره شهرمون ک برم بگیرم 😫هرکی داره واستفاده نمیکنه بعنوان امانت بده من ثواب داره😔بخدا نیازمند یاگدا نیستم فقط گفتم شایدکسی داره واستفاده نمیکنه دیگه.... 

خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ریاضی رو با چی میخونی؟تصویری کدوم استاد بهتره؟مسعودی که خیلی گرونه...

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
با وجود بارداری سختت نیست درس خوندن؟

اره سخت ک هست ولی خب من حالم خوبه همشم بیکارم توخونه فقط زمان زایمان یکم دلسردم میکنه چون خرداد زایمانم دقیقا همون ماه اخر وجمعبندی

خدایا سپاسگذارم لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نی ام بفرست ممنونم اجرتون باامام رضا
ریاضی رو با چی میخونی؟تصویری کدوم استاد بهتره؟مسعودی که خیلی گرونه...

من کتاب خیلی سبز دارم دیگه چیزدیگه ندارم شمام کنکوری؟؟

من کتاب خیلی سبز دارم دیگه چیزدیگه ندارم شمام کنکوری؟؟

اره ی بار لیسانس گرفتم دوباره میخونم ولی برا ریاضی اموزش ویدئویی میخوام اینجوری یادنمیگیرم.البته منم کتاب ندارم کتابای رایگانو از نت دان کردم با گوشی میخونم 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
اره ی بار لیسانس گرفتم دوباره میخونم ولی برا ریاضی اموزش ویدئویی میخوام اینجوری یادنمیگیرم.البته منم ...

شال اولته ک میخونی  بنظرت 5ماه زمان کمی نیست واسه من اخه سه سال پیش درسم تموم شد من21سالمه ...پایه امم متوسطه زیاد قوی نیستم

شال اولته ک میخونی  بنظرت 5ماه زمان کمی نیست واسه من اخه سه سال پیش درسم تموم شد من21سالمه ...پ ...

از سایت الاء استفاده کن من دارم با بچه 15ماهه میخونم فقط روزی سه ساعت

اره ی بار لیسانس گرفتم دوباره میخونم ولی برا ریاضی اموزش ویدئویی میخوام اینجوری یادنمیگیرم.البته منم ...

من با گوشی نمیتونم بخوتم سردردمیگیرم اینم با گوشی شوهرم میام بخاطر بارداری گوشی روکمتر استفاده میکنم 

2706