2410
2553
عنوان

وای چه خاکی بسرم کنم الان آخه😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 57 پست
الان نه کلا میگم گناه داره دندون شیری هم میگن رو دندون اصلی اثر داره  میگم کلا تو‌خواب بهش چیز ...

آره فهمیدم نه بابااصلابراش هله هوله نمیخرم😭😭😭😭😭

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم
میگم بچتون کوچیکه چطور گذاشت عصب کشی کنین

آهااینوگفتم که

اولین بارخوب بود خوابیددکتربراش فیلم گزاشت جایزه دادبراباردوم هم.همینکاروکردامادخترم همش گریه میکردمابزورنگهش داشتیم

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

Khabid?

آره خداروشکر

ببرش دکتر اورژانس بلاخره ژله ای میزنن برو اسپری لیدوکایین از داروخونه بگیرفقط بگو قورتش نده 

مرسی عزیزم

2720
آهااینوگفتم که اولین بارخوب بود خوابیددکتربراش فیلم گزاشت جایزه دادبراباردوم هم.همینکاروکردامادخترم ...

خواهرمن عمرا نمیزاره دکتر گفته باید بیهوشش کنیم مامانم نگرانه

آره خیلی بده ازیکسال ونیمگی دندوناش شروع به خراب شدن کرد ۴تاجلویی فکش که اوایل دوسالگی یهودردگرفت ...

دقیقا مثل بچه خواهرشوهر من

الهی قربون دخترت بشم دندون درد خیلی بده

دختر منم یکسال و نیمشه چی بشه خدا میدونه نمیزاره مسواک بزنم واسش

صلوات
2714
خواهرمن عمرا نمیزاره دکتر گفته باید بیهوشش کنیم مامانم نگرانه

من واسه دندوناش پیش چندتادندونپزشک فوق تخصص کودکان بردمش دوتاشون گفتن بیهوشی بقیه همشون گفتن بیهوشی بشدت روی مغزبچه اثرات خیلی منفی وحتی عوارض داره بعدبیهوشی

راضیش کنین بیهوش نکنه

دقیقا مثل بچه خواهرشوهر من الهی قربون دخترت بشم دندون درد خیلی بده دختر منم یکسال و نیمشه چی بشه خ ...

عزیزم من فدای توبشم بخداخیلی سخته دندون دردازهمه بدتردندون دردواسه یه بچه باشه سخت تره

بردیم دندوناش وکه گفتم دردگرفت ودرست کردعصب کشی بود بچم ازدست درومدتادرست کرد

البته دکترش اینقدبراش حرفای قشنگ زدفیلم گزاشته بودبراش من پیشش براش حرف میزدم گزاشت ساخت براش دندوناشو

ساعت۱۱شب بودگفت دردداره اماخیلی نیست منم گفتم باشه بخوابیم فردامیریم مطب دکتر خوابیدالان باگریه ...

شوهرتو بفرست بره داروخانه ژل بی حسی بخره

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
شوهرتو بفرست بره داروخانه ژل بی حسی بخره

مرسی عزیزم😘این تاپیک برای چندروزپیشه

بردیم دندوناشوهمون فرداش درست کردیم

https://www.instagram.com/p/BlihJNaAVV7/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1kj7tqoec336g