2733
2734
عنوان

کمک پسرم إسهال ویروسی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 52860 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اینکه خونسردی خودتو حفظ کن ، هرچند میدونم خیلی سخته، واقعا درکت میکنم .بعد این راهکارا رو که بهت میگم انجام بده ، من 4تا دکتر بردم تا آخر سر با دکتر نیما طاهری ، متخصص بیماری های کودکان آشنا شدمو عالی بود کارش . اول اینکه مرتب مایعات بده ، اگه او آر اس نمیخوره اشکال نداره سعی کن هر 10 دقیقه یه بار یه قُلُپ بهش بدی چون برای کمبود مایعات بدنش و ضعف جسمانیش لازمه . آبمیوه به هیچ وجـــــــــــــــــــــــــــــه نده ، من روزای اول هی آب سیب و آب هویج دادم هی بدتر شد که دکتر طاهری گفت اصلا نده و واقعا تاثیر داشت . پودر پلانتاژل که بچه هام گفتن تهیه کن ، توی آب گرم باید حل کنی ، مثه خاکشیر میمونه ، یه بسته شو برای یه روز باید استفاده کنی هر وعده یه ق چای خوری حل میکنی میدی بخوره . کته ماست ، دوغ ، چای کمرنگ عالیه اینا تجربیات من بود که پسرمم سنش به پسر شما نزدیکه و 14 ماهشه و با این راهکارا خدا رو شکر زود خوب شد . امیدوارم زود خوب بشه کوچولوت
راستی گریپ میکسچر هم روزی 2-3 دفعه بده چون این نوع اسهال ویروسی با دلپیچه همراهه و اذیت میشن طفلکی ها .بده که دل درد اذیتش نکنه . اگه مایعات مرتب بدی تب نمیکنه اما اگه تب داشت استامینوفن بده
2728
اینا تجربیات من بود و داروهایی که دکتر براش تجویز کرده بود ، با این کارا پسرم دو روزه خوب شد ، قبلش 3 تا دکتر دیگه هم برده بودم هیچ تاثیری نداشت و یه هفته پسرم واقعا اذیت شد ، منو باباش هم داغون شدیم .
2738
وای امون از این اسهال دختر منم  اسهال گرفته چند جا بردمش خوب نشده این دکتر فرجی که میگی  ...

بیا عزیزم این ادرسش خیابان شریعتی بالاتر از دوراهی قلهک ساختمان پزشکان سپهر پلاک 1425طبقه 3واحد 13

بهش مایعات زیاد بده.پسر منم پارسال 8 ماهه که بود 40 روز اسهال داشت.10 بار در روز دفع داشت با پودر پل ...

ببخشید میشه بگید پودر رو  توچقدر آب ریختین؟؟؟ دخترم ۹ ماهشه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
بهش مایعات زیاد بده.پسر منم پارسال 8 ماهه که بود 40 روز اسهال داشت.10 بار در روز دفع داشت با پودر پل ...

ببخشید میشه بگید پودر رو  توچقدر آب ریختین؟؟؟ دخترم ۹ ماهشه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2706