2737
2734
عنوان

کمک پسرم إسهال ویروسی گرفته

52805 بازدید | 29 پست
تب داره با استامینوفن و پاشوره می یادپایین اسهالش شدیده دکتر فقط استامینوفن داده ا. ر .س که اونو لب نمی زنه چی کار کنم بچه های شما کی خوب شدن تو رو خدا بگید بهم دارم می میرم از نگرانی
کودکی ام را دوست داشتم،روزهایی که به جای دلم سر زانوهایم زخمی بود.................
بهش مایعات زیاد بده.پسر منم پارسال 8 ماهه که بود 40 روز اسهال داشت.10 بار در روز دفع داشت با پودر پلانتاژل به 4 بار رسید آخرشم اولین دندونش که سر زد خوب شد.کته ماست .آب هویج.خاکشیر .دوغ خیلی خوبه اصلا چیز شیرین بهش نده که بدتر میشه.با مایعات ویروس از بدنش بیرون میره
گورستان با سکوتش میگوید سخت نگیر زندگی ارزش یک ثانیه اندوه را ندارد...
واسه تبش اگه از اولین روز تب کردنش 3 یا 4 روز گذشته و بهتر نشده یه دکتر دیگه ببرش خدای نکرده ممکنه عفونت وارد خونش بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند وقتشه پسرت؟ یه پودر گیاهیه که بسته ش مثل ا ار اس میمونه.باید بسته رو 4 قسمت کنی و هر بار توی یه لیوان آب داغ حل کنی بهش بدی
مامیچکا عزیز بچت چندوقتشه؟پسر من دو بار ویروس اسهال و استفراغ و تب شدید گرفت. با تب شروع شد. چند روزم بیمارستان بستری شد. البته نترسی ها. پسرم یکسالو چند ماهش بود. دکتر گفت هیچی بهش ندین. تا دوساعت. ببرید بستریش کنید. اونجا هم سرم و دارو میگرفت. استفراغش که یکم کمتر شد. شروع کردیم به دادن مایعات با حجم خیلی کم. هر وعده یکم بیشترش میکرویم. برج هفت پارسال بود. خداروشکر بعد چند روز خوب شد. وولی بیمارستانا پر بودن از این ویروس.
2738
عزیزم اگه ویروسه. دکتر اینجا یعنی ابادان میگفت این ویروس تو روده ها هستن. با دادن غذا بیشتر میمونن. باید بچه دفع زیاد داشته باشه تا از بدنش بره. حالا ببین دکتر بچت چی میگه. پسر من اول تب داشت. بعد اسهال و استفراغ گرفت.
مامیچکا جون پسر منم دقیقا اینطوری شده دو روزه اسهالش از امروز شروع شده سه بار بردم دکتر آز خون و ادرار هم داد مشکلی نبود دکتر فقط استامینوفن داد ولی از امروز که اسهالش شروع شد دیگه دکتر نبردم برای اسهالش دکتر چیزی نداده به بچه ت مامیچکا ؟
92/8/9 کوچولوهای نازم اومدن بغلمLilypie First Birthday tickers
2706