1093
44

از خلقت آدم تا الان ۶ تا عالَم خلق شده بودند که منقرض شدند و ما در آخرین عالم  یعنی عالم هفتم هستیم که دوره تکامل هست،ما در شش عالم قبل هم وجود داشتیم ولی مغزمون فرمت شده.در عالم های قبل طغیانگر بودیم و این عالم ب ای جبران خسارته.

وقتی خدا انسان رو خلق کرد فرشته ها گفتن که چرا موجودی رو خلق میکنی و فسادو خونریزی خواهد کرد،فرشته ها که علم غیب ندارن  اوناوشاید فساد انسان در شش دنیای قبل بودند ک اینو گفتن... یا اینکه خدا میگه گناهکاران از خدا تقاضای فرصت دوباه میکنن ولی خدا قبول نمیکنه و م۹یگه اگ دوباره بهتون فرصت بدم همون کارهایی رو میکنین که قبلا کردین،ینی قبلا خدا در عالم های قبل به انسان فرصت داده و راهی برای جبران نیست وخیلی چیزا دگ ک مغز آدهم هنگ میکن اصن...

نظرتون چییه؟؟؟

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه اینجا کلیک کنید

نظری ندارم فقط میدونم اصلا دوس ندارم راجب این چیزا فکر کنم چون دیوونه میشم😑یبار خیلیییی خل شده بودم

من افتاده ب جونم ول نمیکنه همش ب فکرم

892

منم فکر میکنم ما قبلا تو یه دنیای دیگه زندگی میکردیم و این دنیامون حاصل زندگی های قبلمونه، مثلا چرا یکی باید بچه امام حسین باشه یکی بچه یزید؟ من که فکر نمیکنم خدا بدون حساب کتاب کاری انجام بده

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
1101
اخه مگه حضرت ادم اولین نفر نیست ک اومده رو زمین؟

۶ دنیا که منقرض شدن از حضرت آدم تا الان

دنبالشو نگیر ...باور کن به جایی نمیرسی فقط پریشون میشه ذهنت

چجوری از ذهنم بیرون کنمش

منم فکر میکنم ما قبلا تو یه دنیای دیگه زندگی میکردیم و این دنیامون حاصل زندگی های قبلمونه، مثلا چرا ...

پس چرا تو قران چیزی نگفته خدا...

برای آرزوهام یه صلوات میفرستی؟مرسی
1091
پس چرا تو قران چیزی نگفته خدا...

نمیدونم ! البته شایدم بطور غیر مستقیم گفته ولی ما نمیدونیم ! مثلا همین حروف مقطعه که بعضی سوره ها باهش شروع میشن هر کدومش یک دنیا رمز و راز داره تو خودش

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
1073