1131
648
عنوان

جایی خوندم قبل از این دنیا ۶ تا دنیای دیگه بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 44522 بازدید | 1752 پست
از اونجا خداوند با توجه به اینکه به نهان هر موجودی آگاه بود تمام حقایق رو پیش روی اونها گذاشت وهمه س ...

ینی الان ما خودمون اینی ک هستیم رو انتخاب کردیم؟؟؟من خودم انتخا کردم تو این کشور تو این وضع بد باشم؟؟؟ینی اون موقع عقل نداشتم هنوز😑

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....

بچه ها حالا سر ازدواج هابیل و قابیل زیاد بحث نکنیم 

خیلی مسائل دیگه هست که میتونیم کنار هم به اشتراک بزاریم حالا من میگم برا هابیل و قابیل نازل کرد زن چون تو چند تا کتاب اینجوری خوندم یکی دیگه میگه خواهر برادر بودن

حالا ما که تو عقدشون نبودیم چه خواهر برادر چه فرشته و جن 

مهم اینه دین کم کم تکامل پیدا کرد حتی خود خدا یه جا همه قران و نازل نکرد که ادم و هوا مثلا خطبه محرمیت داشتن یا .... نه دیگه چون دین کامل نبود نمیدونستن که کم کم به تکامل رسید وگرنه خدا قبل از تورات و ... قران و از اول میفرستاد

یکی از تفریحام اینه میرم  یه گوشه میشینم تو تاپیک نینی یار هر کی پست میزاره نینی یار تاپیکشو حذف کنه زود میرم میخونم ببینم  چیه 👻

بعد زایمان چاق شدم اما با فیت شو تونستم 32 کیلو کم کنم اونم بدون قرص و دمنوش و ژل و گرسنگی:  

بیا عکسمو ببین

ینی الان ما خودمون اینی ک هستیم رو انتخاب کردیم؟؟؟من خودم انتخا کردم تو این کشور تو این وضع بد باشم؟ ...

خخخخخخ واقعا اگه اینطور باشه بلانسبت شما من چه بی عقلی بودم اخه یکی نبود بهم بگه نادون اینجا رو چرا انتخاب میکنی😂😂😂

صداقت هدیه بسیار ارزشمندی است ،انرا از انسانهای کم ارزش انتظار نداشته باشید...
عزیزم ی سوال دارم ازت  تو تقویم زده از یک بهمن تا بیست بهمن ایام فاطمیه ست  ولی دیدم تال ...

دهه فاطمیه هست درسته اما ازدواج هم بسیار مهمه.رهبر گفتند یک روز شهادت و یک روز قبل و یک روز بعد رو جشن نگیرید.مابقی ایام اشکالی نداره.

مادر ارباب اذن کربلایم را بده...در دل دیوانه داغ کربلا دارم هنوز...من بدم می آید از درها که بدوا میشوند...نفرت ازمسمار واز این چیزها دارم هنوز......امام رضا (علیه السلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1053
ینی الان ما خودمون اینی ک هستیم رو انتخاب کردیم؟؟؟من خودم انتخا کردم تو این کشور تو این وضع بد باشم؟ ...

بزار من بگم

یکی از تفریحام اینه میرم  یه گوشه میشینم تو تاپیک نینی یار هر کی پست میزاره نینی یار تاپیکشو حذف کنه زود میرم میخونم ببینم  چیه 👻
زمان پیامبرا چندبار انسانا از بین رفتن  باز دوباره زادو ولد کردن  یکیش حضرت نوح همه ادم ...

اگه بعد نوح جز نوح و دو پسراش و عروسش نبودن كمي زاد و ولد شك بر انگيز ميشه 

اينطور كه شما ميگين همش بايد خواهر و بردار بچه ميوردن كه با عقل جور در نمياد 

اگر هم باز فقط آدم بوده و إنسان ديگه اي نبوده باز فقط ازدواج خواهر و برادري بوده ؟؟؟؟

باز با عقل جور در نمياد

دهه فاطمیه هست درسته اما ازدواج هم بسیار مهمه.رهبر گفتند یک روز شهادت و یک روز قبل و یک روز بعد رو ج ...

یعنی از یک بهمن تا بیست بهمن چ روزهایی مجازه و هیچ اشکالی نداره؟ 

من خیلی رو این قضیه حساسم دوست ندارم ب بانو بی احترامی بشه ولی بخدا مجبورم خیلی شرایط بدی داریم باید زود عروسی کنیم اگه عروسی نکنیم دیگه بخاطر فوت اطرافیان میره برا سال بعد 

ازت ممنون میشم بگی تو این بیست روز چ روزایی مجازه😘

ازاونجا خداوند موجودات رو به دوصورت بااختیار وبدون اختیار خلق کردند درنظر داشته باشید که همه شرط حیات یعنی عبادت خداوند رو درظاهرپذیرفته بودند اما بعضی فقط درظاهر وبرای اینکه به حیات برسن قبول کردند وبعضی از ته دل خداوند میخواست در عالم دنیا حقیقت رو مشخص کنه موجودات بدون اختیار که خداوند به نهانشون آگه بود این پاکی وپلیدی رو در ذاتشون قرار داد مثلا روایت داریم سنگ عقیق اولین سنگی بود که به یگانگی خداشهادت داد برای همین این همه خواص داره یا در ذات نمک پاکی هست برای همین سفارش شده روزتون رو بانمک افطار کنید واینکه پلیدی ونجسی در ذات خوکه 

اما درمورد موجودات دارای اختیار مثل انسانها وجن ها خوب اونها هم شرط رو پذیرفته بودند اما قطعا همه ز ته دل نپذیرفتند همه مسیر زندگیشون رو خودشون انتخاب کردند اما برای اینکه مشخص بشه چقدر صادق بودند فراموش کردند مثلا کسی که معلوله یا توی دنیا مصیبت زیاد دیده درعالم زر دیده که توی آخرت چه پاداشهایی برای اینجور افراد در نظر گرفته شده این زندگی رو انتخاب کردن اما همه به دنیا که میان فرمت میشن تا صداقتشون مشخص بشه

یعنی چی آخه.. من متوجه نمیشم هیچوقت اینو...  بذارید قبلش بگم من حوزه رفتم و بدلایلی مجبور ب تر ...

قبل از اینکه ما خلق بشیم روح ما و وجود ما در عالم دیگه ای بوده.اونجا مورد امتحان قرار گرفتیم.خدا معرفتش رو با ما عرضه کرد و هر کسی به میزان اعتقاد و باورش بلی گفت.

خود خدا اصول رو به ما عرضه کرده و ما با اختیار خودمون انتخاب کردیم.حالا در اینکه بدن و جسم ما هم به همین صورت خلق شده جای بحث هست.

بعد از عبور از عالم صلب و رحم اومدیم تو این دنیا.برای همینه که همه فطرتا خدارو باور دارند.خدا انسان رو با اختیار آفریده.راه هم نشان داده و این مائیم که انتخاب میکنیم.

کسی که تو عالم ذر انکار کرده اینجا این فرصت رو داره که باز هم به سعادت برسه.

خدا بدبختی و جهنم برای ما نمیخواد.ماییم که راه رو اشتباه میریم.دورویی تقصیر خودمونه.

اما نماز بحث دیگه ایه.

مادر ارباب اذن کربلایم را بده...در دل دیوانه داغ کربلا دارم هنوز...من بدم می آید از درها که بدوا میشوند...نفرت ازمسمار واز این چیزها دارم هنوز......امام رضا (علیه السلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
8
اینطور نیست.صفات رحمانیت خدا به صفات جباریتش میچربه به اصطلاح. اما نبای باعث بشه که ما هر کاری خواس ...

این درسته که کسانی که قبلا جهنم بودن وقتی به بهشت میرن بین اهل بهشت قابل تشخیصن؟

کسی که با تهمت یاغیبت و زبانش باعث ازهم پاشیده شدن زندگی یا دلزدگی همسران به هم میشه هم نهایتا بهشت میره یا خالدون فیهاست؟

یعنی از یک بهمن تا بیست بهمن چ روزهایی مجازه و هیچ اشکالی نداره؟  من خیلی رو این قضیه حساسم دو ...

شهادت حضرت زهرا چه تاریخیه؟هر دو شهادت؟

تقویم ندارم.