1093
44
عنوان

جایی خوندم قبل از این دنیا ۶ تا دنیای دیگه بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 44500 بازدید | 1752 پست
نمیدونم .ذهنمون پاک شده دیگه.نمیدونم قبلا چ جسمی بودیم.یه عالمه سوال تو ذهنمه ک نمیدونم چجوری و از ک ...

مگه میشه؟مگه تو قران همچین چیزی اومده؟

ای کاش میشد مرد بدون انکه مادر بفهمد........ 

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

دوتا چیز رو با هم اختلاط کردند.

عوالم دیگری هم بوده اما اینکه ما هم بودیم به این معنا که زندگی کردیم مثل الان و به معنای تناسخ وجود نداره.

اقوال مختلفه.اون جایی که قالوا بلی گفتیم.با اصطلاح میگند عالم ذر.که چندتا نظر وجود داره.

درباره خلقت و سجده به آدم هم بعضی گفتند حقیقت نور اهل بیت بوده.

و اینکه گناهکاران طلب بخشش میکنند برای بعد از مرگ هست که عالم قبل هم همین جهان ماده بوده.

اما سیر تکاملی انسان وجود داشته.نه طبق نظر داروین بلکه در معنای تکامل عقلی.

چرا قیمه ها رو ریختید تو ماستا؟؟؟؟😂😆

مادر ارباب اذن کربلایم را بده...در دل دیوانه داغ کربلا دارم هنوز...من بدم می آید از درها که بدوا میشوند...نفرت ازمسمار واز این چیزها دارم هنوز......امام رضا (علیه السلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
892
دوتا چیز رو با هم اختلاط کردند. عوالم دیگری هم بوده اما اینکه ما هم بودیم به این معنا که زندگی کردی ...

میشه اگه اطلاعات بیشتری دارید به ماهم بگید

این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک
من تو ذهنم آدمای نخستین این شکلی ان : یه مشت وحشی که حرف زدنم بلد نیستن و فقط دنبال یه راه برای سیر ...

خوب ببین حضرت آدم خیلی زیاد بچه داشته، خوب اینا که معلوم نیس جطوری بزرگ شدن، هر کدوم رفتن یه گوشه دنیا واسه خودشون زندگی میکردن، به خاطر سیر کردن شکمشونم مجبور بودن وحشی باشن دیگه...

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
1101
رب العالمین   ...چرا عالمین رو جمع بسته؟؟؟

امام صادق فرمودند که به جز این جهان دوازده هزار عالم و جهان دیگه هم وجود داره که ما خبری نداریم.قرآن هم به وجود مخلوقات دیگه اشاره کرده.

مادر ارباب اذن کربلایم را بده...در دل دیوانه داغ کربلا دارم هنوز...من بدم می آید از درها که بدوا میشوند...نفرت ازمسمار واز این چیزها دارم هنوز......امام رضا (علیه السلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
حضرت ادم انسان نخستین بوده دیگه. تو پویا نشون میداد حضرت ادم برگ به خودش زده بود😂😐

مام باقر علیه السلام به جابر بن یزید می گوید: «گویا تو گمان می کنی که خداوند فقط این عالم را آفرید و بس و همچنین گمان می کنی که خداوند بشری غیر از شما نیافریده است؟ آری به خدا قسم خداوند هزار هزار عالم و هزار هزار آدم آفرید و تو در آخر این عالم ها و آدم ها هستی.»

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
 اگه کسی فهمید ابتدایی تر توضیح بده

😂اینقدر سنگین گفتم؟من همیشه سعی میکنم ساده صحبت کنم اما ظاهرا موفق نیستم.

1090
میشه اگه اطلاعات بیشتری دارید به ماهم بگید

موردی سوال کنید اگر بتونم جواب میدم.

کتاب قصص الانبیا هم در مورد افرینش و از اولینا گفته تااا اخرین پیامبر .جالبه ب نظر من کاملترین کتابی ...

من فک کنم ۱۱ سالم بود اون کتابو خوندم

یبار رفتم پیش بابام گفتم زنا ینی چی؟

اخه خیلی دیدم نوشته بود توش😐

بابام یه چشم غره ای بهم رفت،چند وقت بعدم کتابم ناپدید شد😐😬بابام برش داشت😲😖

درکش سختههه

کلا ما انسان ها محدودیم و جهان و عظمت خدا نامحدود ... یه موجود محدود نباید به چیزای نامحدود فکر کنه وگرنه به هیچ نتیجه ای نمیرسه، همون یه ذره ایمان و اعتقادشم ممکنه از بین بره

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
835