1109
648
عنوان

جایی خوندم قبل از این دنیا ۶ تا دنیای دیگه بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 44500 بازدید | 1752 پست

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

تو کتاب خوندم. و  استادامون تو دانشگاه من یکیو ک قانع کردن. ولی اینکه بخام کسی دیگه رو قانع ک ...

اگح یه کوچولو بگی خوشحال میشم چون تو ذهن من ی زمینه هایی آماده شده دوست دهارم بیشتر بدونم

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
1082
8
حضرت ادم انسان نخستین بوده دیگه. تو پویا نشون میداد حضرت ادم برگ به خودش زده بود😂😐

نسبت به تعریفایی که از انسانای نخستین شنیدم و تعریفایی که از حضرت آدم شنیدم بععععید میدونم یکی باشن😐

برای آرزوهام یه صلوات میفرستی؟مرسی
منم یچیزی گیجم کرده انسانای نخستین اولین آدمای رو زمین بودن یا حضرت آدم؟

خوب حضرت آدم اولین انسان بوده، انسانای بعد که بدنیا اومدن بهشون میگفتن انسان های اولیه دیگه ! 

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
1114
اقا ی سوال .پس چرا ما یادمون نمیاد ینی قبلا مردیم و زنده شدیم؟یا ی سوال دیگه .ینی ما تو عالم ذره بود ...

نمیدونم .ذهنمون پاک شده دیگه.نمیدونم قبلا چ جسمی بودیم.یه عالمه سوال تو ذهنمه ک نمیدونم چجوری و از کجا باید به جواب برسم

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
خوب حضرت آدم اولین انسان بوده، انسانای بعد که بدنیا اومدن بهشون میگفتن انسان های اولیه دیگه ! 

من تو ذهنم آدمای نخستین این شکلی ان : یه مشت وحشی که حرف زدنم بلد نیستن و فقط دنبال یه راه برای سیر کردن شکمشونن😐

برای آرزوهام یه صلوات میفرستی؟مرسی
835