1177
44

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

کتلت

کاش میشد بازم تو خیابون دستم و بگیری فشار بدی کاش میشد بازم مثل اون روزا وقتی داشتم کار میکردم میومدی کمکم میکردی بعد میخندیدی و میگفتی میبینی چقدر میخامت کاش بازم مثل اون وقتا تو اوج دعوا وقتی داشتی با حرص سرم داد میکشیدی یهو بغلم میکردی اشکم و پاک میکردی و میگفتی بسه دیگه طاقت کریه ها تو ندارم کاش بازم مثل اون وقتا یهو بهم میگفتی بریم بیرون یه کم حالت عوض میشه یادته اولین ولنتاینمون رفتیم بیرون باهم قهر بودیم ولی رفتیم بیرون یادته چه برفی میومد یادته چطور دستمو گرفته بودی یادته اولین باری بود که بهم گل هدیه دادی اولین باری بود که برام خرس خریدی و من اون لحظه چقدر کیف کردم که شوهری مثل تو دارم الانم باز ولنتاین نزدیکه ینی میشه بهم بگی بریم بیرون میشه بهم بگی دوست دارم برام خرس بخری من خر کیف بشم ینی میشه بازم برگردی زنگ بزنی من دلم تنگ شده برای اون مسخره بازیات دلم تنگ شده برای خونمون کاش میشد برگردی😢😢😢😢

کو گزارش میزنم

بیچاره فرهاد بیچاره شیرین بیچاره من با این حال غمگین بیچاره لیلی بیچاره مجنون بیچاره من ک دادم ب‌پات جون دیگ این رابطه درحال فروپاشیه دوسه روز بی خبری اسمش فراموشیه.... برای همه جوونا دعا کنید خوش بخت شن برامنم دعا کنید انشالله هرچی صلاحه برام‌پیش بیاد خوش بخت و اخر عاقبت بشم‌‌😘😙
1189

خوبه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
1167

بله خیلی نازه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1190