2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله درمانهای زیادی هم داره از لیزر گرفته تا جراحی. سه متخصص قلب و عروق. جراح قلب و عروق و پوست درمان میکنن اما من تازه اومدم یزد کسی نمیشناسم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

اذربیا اینجا اینم عکس 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
من 7 ساله یزدم دکتر برای چی میخوای بگین شاید بتونم راهنمایی کنم برای واریس چی 

سلام ممنونم خواهرم عروق عنکبوتی پا داشت پاهاش خیلی زشت بود دنبال دکتر برای درمانش بودم دیگه یک جراح عروق پیدا کردم رفتیم پیشش براش تزریق کرد خوشبختانه بهتره اما هنوز چند جلسه دیگه باید بره. ببخشید شما دکتر برا سزارین میشناسید دکتر خودم رباب داور بود و عالی اما دیگه زایمان نمیکنه و فقط درمان نازایی میکنه الان میخواستم برم پیش علاقه بند به نظرتون خوبه

سلام ممنونم خواهرم عروق عنکبوتی پا داشت پاهاش خیلی زشت بود دنبال دکتر برای درمانش بودم دیگه یک جراح ...

من دکتر علاقه مند رو نمیشناسم ولی خودم ده ماه پیش سزارین کردم انتخابی دکترمم عالی بود. دکتر فریبا میروکیلی بلوار طالقانی. مطب اش هم تو کوچه دکتر پیمان داوری دکتر سنوگرافیه 

انتخابی سزارینم کرد هیچ پولی هم نگرفت مطب اش با مطب دکتر قانع ابادی یکی هست 

من همون فرشته 990 هستم 😍
من دکتر علاقه مند رو نمیشناسم ولی خودم ده ماه پیش سزارین کردم انتخابی دکترمم عالی بود. دکتر فریبا می ...

آها کدوم بیمارستان؟ منم ۱۱ ماه پیش سز کردم با دکتر داور خیلی راضی بودم الان باردارم دوباره ولی دکترم دیگه کار نمیکنه

2706