2733
2734
عنوان

علائم سقط در ده روز اول

1956 بازدید | 12 پست

سلام. من آی یو آی کردم. چهارشنبه هفته قبل بتام عددش ۵۳ ونیم بود. دکتر شیاف قوی داد. بعد از سه روز امروز عددش شده بود ۲۶۴.

ولی از یکساعت قبل از آزمایش امروز افتادم ب خونریزی. کم کم شدید شد. بادرد و لخته زیاد ولی کوچک. دکتر  گفت آمپول ضد سقط بزنم.بعدش کاملا دراز کشیدم تاالان. خونریزی و دردم خیلی کمترشده. ولی برا سقط میترسم. دکتر گفت چون عدد بالا رفته و لخته ها سفت نبودن احتمالا سقط نشده و فردا دوباره آزمایش بدم. شمانظری ندارید؟ استرس ندارم. خواست خدا هرچی باشه همون میشه ولی تافردا نمیتونم صبر کنم برا نتیجه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چند روز پیش سقط کردم روز ۲۳ بعد از ای یو ای با خونریزی خیلی شدید شروع شد چند ساعت بعدشم کیسه جنی ...

کیسه چطور بود؟ مثل لخته پریودی بود یا کاملا متفاوت وقابل تشخیص؟

2731
2738

عزیزم ان شاالله که سقط نشده ولی منم تجربه سقط تو 6 هفته رو داشتم . خونریزی در حد روز دوم پریودی و دردش هم مثل پریودی بود . لخته های کوچک دفع شد . سونو دادم گفتن سقط شده

دکتر گفت تا قبل 8 هفته اون قدر کوچکه که خیلی قابل تشخیص نیست و بصورت لخته دفع میشه . مگر اینکه خیلی دقت کنی

امیدوارم مشکلی واسه جنین پیش نیامده باشه ولی توکل به خدا کن . هر چی مصلحت خدا باشه همون میشه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

سلام.امروز آزمایش دادم. عدد بتا شده بود ۵۹. متاسفانه سقط شده بود😢😢😢

اشکالی نداره . سقط زیاد شده . علتش هم مشخص نیست

ان شاالله به زودی دوباره باردار میشین

ناراحت نباش دوستم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics