2733
2734
عنوان

خانمای باردار بیایید

167 بازدید | 21 پست

سلام خانما من ۲۸هفته ۳ روز امروز از صبح معذرت میخوام اسهال شدم در حدی که گریه ام میگره وقتی دسشویی میرم ایا شماهم تو این دوران مثل من میشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو هفته ۳۳ اینجوری شدم یکم عرق نعنا با اب قاطی کردم دویه مرتبه توروز خوردم بهترشدم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2731

سلام شایدغذات بت نساخته 

من قبلا یبوست شدید داشتم همه چی میخوردم یه هفته بعد جواب میداد الا ن شرایط شمارو دارم خفیف

یجا میگفتن بچ ها ک دم زایمان ایطور میشه

خدایا بخاطر همه چی شکر
نه.اسهال نمیشن اصولا یوبوست میشن.سریع برو دکتر.

کلا یا اسهال میشه یا یبوست به خاطر بهم ریختن بدن‌کلا روده درست کار نمیکنه من اوایل یوبوست بودم ماه پیشم شدید اسهال همش میگفتم من بدنم هیچ ویتامینی نگه نمیداره با این اوضاع رفتم دکتر برام قرص نوشته پورودایجس یه همچین اسمی داره بهتر شدم

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
2738
اره افتضاح

نبات داغ کن با خیلی کم نعناع قاطی کن بخور ببین بهتر میشی فردا هم برو دکتر قرص گیاهی میده من الان مصرف میکنم 

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
شماهم خیلی شکمت سفت میش سنگینی نشستوبرخاست سختته؟

اره عزیزم خبلی شکمم سفته 

اره خیلی وقتی یکم‌سرپام انگار میخوام الان‌زایمان‌کنم از بس روم‌فشاره 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2706