1177
648
عنوان

خانمای باردار بیایید

147 بازدید | 21 پست

سلام خانما من ۲۸هفته ۳ روز امروز از صبح معذرت میخوام اسهال شدم در حدی که گریه ام میگره وقتی دسشویی میرم ایا شماهم تو این دوران مثل من میشید 

ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻫﻤﻴﻦ کہ ﺣﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ ﺧﻮﺏ باشد ﻭﻟﺒﺨﻨﺪ ﺷﻴﺮﻳﻦﺑﺮﻟﺒﺸﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮﺍﻳﻢ ﮐﺎفیست خدایا ﺩﺭهمہ لحظات ﺁﻧﻬﺎﺭﺍ بہ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﺖ ﻣﻴﺴﭙﺎﺭﻡ

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

سلام شایدغذات بت نساخته 

من قبلا یبوست شدید داشتم همه چی میخوردم یه هفته بعد جواب میداد الا ن شرایط شمارو دارم خفیف

یجا میگفتن بچ ها ک دم زایمان ایطور میشه

خدایا بخاطر همه چی شکر
1156
یعنی چی گریتون میگیره؟ دلپیچه داری؟

اره افتضاح

ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻫﻤﻴﻦ کہ ﺣﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ ﺧﻮﺏ باشد ﻭﻟﺒﺨﻨﺪ ﺷﻴﺮﻳﻦﺑﺮﻟﺒﺸﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮﺍﻳﻢ ﮐﺎفیست خدایا ﺩﺭهمہ لحظات ﺁﻧﻬﺎﺭﺍ بہ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﺖ ﻣﻴﺴﭙﺎﺭﻡ
نه.اسهال نمیشن اصولا یوبوست میشن.سریع برو دکتر.

کلا یا اسهال میشه یا یبوست به خاطر بهم ریختن بدن‌کلا روده درست کار نمیکنه من اوایل یوبوست بودم ماه پیشم شدید اسهال همش میگفتم من بدنم هیچ ویتامینی نگه نمیداره با این اوضاع رفتم دکتر برام قرص نوشته پورودایجس یه همچین اسمی داره بهتر شدم

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
اره افتضاح

نبات داغ کن با خیلی کم نعناع قاطی کن بخور ببین بهتر میشی فردا هم برو دکتر قرص گیاهی میده من الان مصرف میکنم 

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
1194
شماهم خیلی شکمت سفت میش سنگینی نشستوبرخاست سختته؟

اره عزیزم خبلی شکمم سفته 

اره خیلی وقتی یکم‌سرپام انگار میخوام الان‌زایمان‌کنم از بس روم‌فشاره 

خودت را ب خدا و دیگران رابه لیاقتشان بسپار 
نبات داغ کن با خیلی کم نعناع قاطی کن بخور ببین بهتر میشی فردا هم برو دکتر قرص گیاهی میده من الان مصر ...

باشه ممنون 

موز بخور. کته ماست بخور

وقتی موز میخورم اشتیاه عمل میکنه روده ام به کار می اقته 😅😅

1179
اره عزیزم خبلی شکمم سفته  اره خیلی وقتی یکم‌سرپام انگار میخوام الان‌زایمان‌کنم از بس روم‌فشاره ...

اینقدسختمه خوابیدن کلا بارداری

پردردسری داشتم دیگ رومبلوصندلیم راحت نیستم درازکش نشسته واساده اصلا کلافه شدم

خدایا بخاطر همه چی شکر
اینقدسختمه خوابیدن کلا بارداری پ ردردس ری داشتم دیگ رومبلوص ندلیم راحت نیستم درازکش نشسته واساد ...

دقیقا منم همینطور تازه پسر بزرگمم ۱۷ ماهشه یکسره درگیر اونم زیاد استراحت ندارم 

خونه زندگیمم ک افتضاحه منتظرم ۳۶ هفته تموم بشم یکم مرتب کنم 

خودت را ب خدا و دیگران رابه لیاقتشان بسپار 
دقیقا منم همینطور تازه پسر بزرگمم ۱۷ ماهشه یکسره درگیر اونم زیاد استراحت ندارم  خونه زندگیمم ک ...

من ازدواج کردم توخونه مجردی بودیم  ک ب موقع جابجاشیموبریم یه خونه خوب ک باردارشدم دیگ جهازمونیاوردم چون قبلاسقط داشتمو خانوادم نمیدونن

شوهرم گفت همه چی بعد اتمام 7

شب چله ب بعد قراره بریم خونه جدید جنسیتم ک نامشخصه سرسوزن خرید نکردم خخخ

ایقد مامانم حرص میخوره 

خدایا بخاطر همه چی شکر
من ازدواج کردم توخونه مجردی بودیم  ک ب موقع جابجاشیموبریم یه خونه خوب ک باردارشدم دیگ جهازمونیا ...

نمیزاره دس ب هیچی بزنم میگم اقلا اینجاروجم کنم میگ نه میگم کارگربگیر میگ نه هنوز همه چی برج10

خدایا بخاطر همه چی شکر
1178