2726
عنوان

مامانایی که پسر ۳-۴ساله دارن(شرق نشینان)خبررر مهم

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 38 پست
ای خواهر من اهوازم،دوریم اگرنه میومدم سمتت

مامانم اینا اهوازن گلستان

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
مامانم اینا اهوازن گلستان

نه بابا،پس شما چرا رفتی تهران

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سعی کنید پسرتون رو مهد بفرستید ، اونجا خودشون همه تمرینی باهاشون‌میکنن ، همون شاپرک‌هم مهد داره ، الان دیکه برای مادر کودک بزرگ‌شده میتونید ببرید کلاسهای مختلف : زبان ، نقاشی ، شنا ، موسیقی ، خلاقیت ، ژیمناستیک و... 

سعی کنید پسرتون رو مهد بفرستید ، اونجا خودشون همه تمرینی باهاشون‌میکنن ، همون شاپرک‌هم مهد داره ، ال ...

مهد رفت یمدت مریض شد 

ولی کلاسای دیگه ثبت نامش کردم 

شما نارمکی چن ساله بچتون

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
مهد رفت یمدت مریض شد  ولی کلاسای دیگه ثبت نامش کردم  شما نارمکی چن ساله بچتون

نه من  قیطریه هستم و پسرم‌۳ وونیم  سالشه ، دوره مریضی مهد رو همه دارن اگه این دوره رو توی مهد نگذرونه توی مدرسه میگذرونه ‌و بدتر از درسهاش عقب میفته

نه من  قیطریه هستم و پسرم‌۳ وونیم  سالشه ، دوره مریضی مهد رو همه دارن اگه این دوره رو توی ...

چ کلاسایی میبریش الان عزیزم