2410
2553

فردا باید فتیله رو بردارم امروز خیلی درد داره چون هفت هشت تا عطسه کردم و یه کم خونابه زیاد شده بنظرتون برم دکتر یا طبیعیه؟

بنظرم طبیعیه.....واسه من بخیه بود...پنج سانت حالی کردن

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
قرص حساسیت بخور عطسه هات کنترل شن من انحراف عمل کردم الرژیمم خیلی بالا بود دکتر بهم قرص الرژی داد که ...

میخورم دوتا قرص حساسیت میخورم.خدارو شکر عطسه هام فقط امروز صبح بود ولی دیگه خیلی اثر بدی داشت روم.

2714
اخی یعنی اندوسکپی نکردی؟پیشونیتو برش دادن یا روی گونه ات رو؟

عزیزم من منظورم سینوس جای دیگه بود....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

من سزارین و سرکلاژ کردم اینقدر ازار و اذیت نکشیدم موقع سزارینم روزی دوبار میرفتم به دخترم سر میزدم تو ان ای سی یو بود باز اینهمه اذیت نشدم واقعا عمل سنگینیه خیلی سخته دماغ ادم پانسمان باشه و نشه نفس کشید 

اها متوجه‌شدم عزیزم من منظورم سینوزیت هستش‌

من کیست مویی داشتم.....یادشم حالموبدمیکنه....انشالله شمابهترشی

اخی عزیزم ان شالله هیچوقت دیگه مریض نشی خیلی سخته

مرسی گلم😘