2726
عنوان

لک قهوه ای روی سینه

4319 بازدید | 9 پست

سلام دوستان .... من بعد از زایمانم و تو دوران شیر دهی یه لک قهوه ای کنار سینه ام به وجود اومده درد نداره همین یکی هم هست برجسته هم نیست امروز تو یه برنامه در مورد سرطان گفت و علائمش من نگران شدم کسی هست که این مشکل رو داشته باشه 

اگه یهو سبز شده حتما پیگیر بشو .هزینه انچنانی نداره یه سونو از سینت میگیرن و تمام.انشالا هیچی نیست ولی ساده از کنارش رد نشو چون خیلی شایع شده.از سی سالگی همه باید سالی یکبار سونوی سینه بدن از 40 سالگی به بعد مامو گرافی.دیشب دکتر تو خندوانه میگفت.منم میخوام برم.34 سالمه

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همون خندوانه رو دیدم دیگه دکتر که حتما میرم 

نگران نباش چیزی نیست ایشالا

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
ممنون رفتم دکتر گفت قارچ پوستیه دارو داد ولی خیلی ترسیدم

خب خدا رو شکر 

ممنون رفتم دکتر گفت قارچ پوستیه دارو داد ولی خیلی ترسیدم

سلام میشه بگین مشکلتون برطرف شد من هم الان دوتا پماد داده دکتر وی شامپو دوتا لک بزرگم رفت ولی بدنم داره زیاد میشه تریامسینولون وکلوتریمازول