2737
2734
من یه دکتر علی فرجی می شناسم سمت خیابان شریعتیه ؟ مشکل پسرتون چیه ؟ البته اگه دوست دارین بگین

اره  همین آقای دکتری که  تو شمال تهران هستند . والا پسرم رفلاکس داره یکی از اقوام این دکترو معرفی کردند  می خواستم بدونم کارشون خوبه ؟ و اینکه دارو هایی که میدن تاثیر  داره ؟ اخه من چند تا متخصص بردم  هنوز که هنوزه رفلاکسش خوب نشده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ااا دکتر خوبین ؟  یعنی میدونی شما که تو یه ویزیت خوب شدن ومشکلشون برطرف شده یا نه ؟

والا برادرم راضی بود  اونم بنده خدا کلی پرس و جو کرده بود چون آدم حساسیه به نظرم شما که این همه دکتر رفتی اینم بری بد نیست 

بچه ها من پسرم و از 1 سالگیش که رفلاکس معده داشت بردم پیش دکتر فرجی خیلی دکتر خوبی هستن الانم اگر مشکلی چیزی داشته باشه فقط میبرم پیش ایشون در ضمن مشاوره انلاینم داره تازگیا پسرم حالت تهوع شدید داشت از ترس کرونام که نمیشه رفت بیرون زنگ زدم مطبش منشیش گفت مشاوره انلاینم داره از همون طریق با خود دکتر تماس تصویری گرفتم داروهاشو تجویز کرد رفتم گرفتم خداروشکر خوب شد حالش اینم لینک مشاوره اش 

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-علی-فرجی

2738