2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

معمولا موقع رادیوتراپی ، شیمی درمانی رو قطع میکنن

برای کوچک کردن توده ها استفاده میشه

که با کوچک شدن توده شانس جراحی بیشتر بشه

دررمورد متاستازهای سرطان که به استخوان لگن هم زده میشه استفاده میکنن

مراقبت خاصی لازم نداره، یکجور الگو برلشون طراحی میکنن که روی لگن قرار میدن و محل مورد نظر رو رادیو تراپی میکنن، دوره اول بین ده تا شانزده جلسه هست

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
معمولا موقع رادیوتراپی ، شیمی درمانی رو قطع میکنن برای کوچک کردن توده ها استفاده میشه که با کوچک ش ...

ممنون عزیزم از توضیح کاملت

رادیوتراپی برای مادرم تجویز شده. سرطانشون استیج 2 بوده. رحم و همه ضمائم کامل خارج شده و خیلی زود فهمیدن خداروشکر. یه دکتر  گفته نیاز به رادیوتراپی هست فقط( بدون شیمی درمانی) و یه دکتر دیگه نظرش این بوده که چون زود تشخیص دادن و خارج شده نیاز به هیچ کاری نیست فقط هر سه ماه یکبار چک بشه کافیه

از طرفی شنیدیم رادیوتراپی عوارض موندگار زیادی داره و بافت رو کلا از بین میبره. الان مرددیم که چه کنیم

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید
ممنون عزیزم از توضیح کاملت رادیوتراپی برای مادرم تجویز شده. سرطانشون استیج 2 بوده. رحم و همه ضمائم ...

اصلا شک نکنید و رادیوتراپی انجام بدین، رادیوتراپی ضریب اطمینان رو بالا میبره که سلول سرطانی دیگه در اون محدوده باقی نمونده باشه

خداوند مادرتون رو براتون حفظ کنه 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

یه مورد دیگه که از عوارض رادیوتراپی لگن بهمون گفتن این بوده که مشکلات ادراری زیادی بعدش ایجاد میشه. چون الان مادرم این مورد رو داره نگرانیم که بیشتر تشدید بشه با رادیوتراپی

2738
ممنون عزیزم از توضیح کاملت رادیوتراپی برای مادرم تجویز شده. سرطانشون استیج 2 بوده. رحم و همه ضمائم ...

دکترشون کی هست ؟ اموزگار هاشمی تو بیمارستان امام خمینی دکتر خوبی هست . 

سلام عزیزم میبخشید چند سوال دارم لطفا راهنماییم کنید  برای مادرتون پرتو انجام دادید؟ الان ح ...

بله عزیزم. راضی بودیم . الان تقریبا 5 سال از اون تاریخ گذشته و مادرم خداروشکر خوب هستند