2726

بعد چند روز اومدم اون یلدای شگفت انگیز یعنی منو ........... صفحه نصفه میاد برام باید هی ضربدر بزنم برای شماهم اینطوره؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

اوهوم.باید بسوزیمو بسازیم بچه ها میگن برنامه ضدتبلیغ هست میتونی دانلودکنی

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داغووونم سر اون رسوام کرده 😭😭😭😭😭چقدم گفتیم برش دارن انگار ن انگار

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
من نصبش کردم خیلی خوبه

اسمشو لطفا میگی

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2328349/اگه-از-دست-تبلیغا-میخوای-راحت-شی-حتمااا-بیاالان-هی ...

مرسی گلم😊🤗