2726
عنوان

بجه ها تو رو خدا كمكم كنين دخترم

204 بازدید | 13 پست

دخترم امشب بي دليل يهو شرو كرد به استفراغ كردن در حدي كه جيزي تو معدش نبود و كف بالا ميورد ما هم برديم دكتر امبول زد و شياف داد دو ساعتي قبل شياف كزاشتم برا ولي الان تبش زياده جيكار كنم؟نميزاره باشويش كنم 

پاشویه خوب نیست یهو دمای بدنش کم میشه خطرناکه 

با دستمال نمدار بدنشو خنک کن 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزار رو پیشونیش بردار بشور دستمالو (یه ظرف آب خنک کنارت باشه)

بزار رو لپاش دوباره بردار

بزار رو دستش

حتی پاهاشو با دستمال خنک کن

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
١٤ماهشهربخدا دارم از استرس ميميرم

هیچی نیست نترس عزیزم ویروسیه دیگه دسمال سرد نزاریااا لرز میکنه با اب گرم خیس کن کم کم خنک میشه خودش

بزار رو گردنش خونی که به سرش میره خنک میشه دستو پاشم دسمال بکش شیافم اگه تبش زود بالا میره 4 ساعت یک بار بده باز پایین نیومد اگههه پایین نیومد ببرش هموم تشتشو اب ولرم رو به گرم بکن دوتام اسباب بازی ببر اب بازی کنین سریع کم میشه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design