2733
2739
عنوان

اونایی ک بچه پنج شیش ماهه دارن

211 بازدید | 12 پست

سلام مامانا.

پسر من  هفته دیگه واکسن شیش ماهگیشه  نه دندون دراورده نه سینه خیز فقط گردن گرفته و یه طرفه میشه غلت نمیزنه مثلا چند متر فقط در جا . مامان بابا هم  نمیگه ففط صدا در میاره . با صدا هم کم میخنده خیلی زیاد نیس طبیعیه؟

طبیعیه

پسر منم ۶ ماهگی همین بود

۹ ماهگی نشست و سینه خیز رفت

۱۱ ماهگی دندون دراورد

۱۴ ماهگی هم راه رفت . الانم ۱۵ ماهشه فقط چندتا کلمه میگه

تنبل خان‌ مامانشه 😅

(    )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان بابا که زوده 🙄دندون اول هفت ماه ونیم بود برای دخترم.

اگه وزنش زیاده کلا حرکاتش کندتره

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2731

والله پسر منم شش ماهگی هیچ کدوم اینکارو رو نمیکرد فقط گردن میگرفت.هشت ماهگی دندون درآورد.ده ماهگی چاردستوپارفت.هشت ماهگی قشنگ صدادار و بلند میخندید.بچت کاملن طبیعیه.الکی نگران نباش.تازه هر بچه ای یجوره.حتی اگه یه بچه ای توی شش ماه همه اینکارو رو بکنه نباید نگران بشی چون بچه ها با هم فرق دارن

بچه جاریم از۶ماهگی میگه بابا.الان۷/۵میگه آب.به به

دندونم دوتا داره پایین جلو

سینه خیز میره و کاملا اسمش صدا میزنی بلده

این خیلی دیگه پیش فعال شد ماشالله نمیدونمم چطور

تنها بچه جالب خانواده

خدای مهربون مرسی که پناهمی
2738
والله پسر منم شش ماهگی هیچ کدوم اینکارو رو نمیکرد فقط گردن میگرفت.هشت ماهگی دندون درآورد.ده ماهگی چا ...

واقعا .  اخه بچه مربی باشگاهم توو این سن خیلی شیطنتر بود . پسرم خوشرو هست شیطونم هست  ولی اون یجو دیگه بود 

بچه جاریم از۶ماهگی میگه بابا.الان۷/۵میگه آب.به به دندونم دوتا داره پایین جلو سینه خیز میره و کاملا ...

اخی خدا حفظش کنه. میگن ک بچه ها فرق دارن . البته پسرم باهوشه ولی فک کنم دیر سینه هیز بره

اخی خدا حفظش کنه. میگن ک بچه ها فرق دارن . البته پسرم باهوشه ولی فک کنم دیر سینه هیز بره

سینه خیز بزارش و ب پاهاش یکم فشار بده.جلوشم اسباب بازی بزار

خدای مهربون مرسی که پناهمی

دخخرم.۲ ماهگی غلت زدالانن ۴ ماعو یه هفتشه میخاد سعی کنه سینه خیز بره بعضی,وقتام عصبانی بشه به کمر که باشع پاهاشو فشار میده میره عقب ولی هنوز زیاد صداش میکنیم برنمیگرده نگاه کنه همین نگرانم کرده