2733
2734

خدا قوت پهلون💪

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امروز سالگرد بابای دوستش بود من نمیدونستم ساعت چنده صبح ساعت ده دوستاش اومدن دنبالش رفت بعد ساعت دو بهش زنگ زدم ک کجایی گفت تازه الان رسیدم انقد ک ترافیک بود

خدایا شکرت

چه دروغا صبح جمعه پرنده هام خوابن 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2738
خلکی کوی شلیرگیان؟؟

بوکانم بقوربان

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

هیچی ساعت پنج زنگ زد ک اره سحر یچی میگم میدونم حق داری ناراحت شی و حق همه جوره باتوعه اما میگم قول بده ناراحت نشی و منطقی باشی و اینا گفتم خدایا چیکارکرده ک‌میترسه بگه

خدایا شکرت

گفتم قول نمیدم بگو حالا گفت میدونم روز جمعته و دوست داری پیشت باشم ازصبحم نبودم اما میذاری با دوستام یکی دوساعت دیگه دور هم جمع شیم منم موندم چی بگم وقتی میاداینجوری میگه ک خرم کنه خو چی بگم در جوابش گفتم حالا بیاخونه 

خدایا شکرت
خوشحالم له آشنایت گلم😚😚

منیش هه روه ها بقوربان😘😘😘

2706