2737
2734

من خیلییی استفاده کردم ‌ همه میگن تبعات داره.

نگرانم همششش

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا از لحاظ علمی چیزی در این زمینه اثبات نشده و هیچ ایرادی نداره

من خیلی استفاده کردم اتفلقیم خداروشکر نیفتاد

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

بنام خدا 

یک معتاد به اینترنت هستم 

کل بارداریمم گوشی بدست بودم 

وای فای هم تو اناق خودم 

خداراشکر نی نی سالم سالمه 

ولی شما رعایت کن😬😬😬😬😬

تورا در آرامش میخواهم ایرانم....
2738
اصلا از لحاظ علمی چیزی در این زمینه اثبات نشده و هیچ ایرادی نداره من خیلی استفاده کردم اتفلقیم خدار ...

خب پس الحمدالله

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....
بنام خدا  یک معتاد به اینترنت هستم  کل بارداریمم گوشی بدست بودم  وای فای هم تو انا ...

😂😂😂😂😂

عجبااا

الحمدالله عزیزم

منم تاحالا خیلی استفاده کردم‌ 

از نت گوشی من استفاده کردم همش

من خیلی استفاده میکردم و میکنم خواب بچم خیلی بد بود تو‌خواب زیاد گریه میکرد البته نمیدونم ربطی داره به موبایل

کسایی هم دیدم ک استفاده کردند و خواب بچشون خوب بوده 

😍  
من تمام مدت  نی نی م هم سالمه خداروشکر

شمام مثل منی پس 

الحمدالله

دعا کن نی نی منم سالم باشه گلم

من خیلی استفاده میکردم و میکنم خواب بچم خیلی بد بود تو‌خواب زیاد گریه میکرد البته نمیدونم ربطی داره ...

نه خواب ب گوشی ربط نداره 

شبا بدن بچه رو با روغن اسدوخطوس ماساژ بده اروم‌ . ان شالله خوب بشه خوابش

2706