2726
عنوان

بعضی خانومای مشکل دارن فکر کنم !!

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 32 پست
اینجا سایت عمومیه بارداری و زایمانه سایت مسائل رختخواب نیست که. شما حد و حدود تاپیک زدنت رو بدون این ...

انگار دخترای مجرد همینجا بیان چش و گوششون باز میشه😒😐

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
بنظرم وقتی ببینن به شعورشون داره توهین میشه گزارش میزنن😐

لطفا مودب باشین دیگه بعضیا مسخرش رو در اوردن فکر می کنم خودشون مدیر سایتن درک به دم گزارش میزنن 

تو دنیا بعد هر چیزی و هر عشقی فقطپرسپولیس نفسم به نفستون بنده بچه های 6 تاییِ ارتش سرخ    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت میگی سایت زنان زایمان دختر مجرد نیاد خو

خب حالا که میان چی؟ مرد هم میاد نمیتونیم جلوی اونا رو بگیریم ولی میتونیم خودمون رعایت کنیم که. ایشون تاپیک زده شب عروسیتون شوهرتون تو رختخواب بهتون چیا گفت؟ این الان کار درستیه؟ 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
اینجا سایت عمومیه بارداری و زایمانه سایت مسائل رختخواب نیست که. شما حد و حدود تاپیک زدنت رو بدون این ...

عزیزم فکر کنم متوجه شدی تاحالا که اینجا درباره همه چیز حرف میزنن جز زایمان !!!!! 

تو دنیا بعد هر چیزی و هر عشقی فقطپرسپولیس نفسم به نفستون بنده بچه های 6 تاییِ ارتش سرخ    
2728
لطفا مودب باشین دیگه بعضیا مسخرش رو در اوردن فکر می کنم خودشون مدیر سایتن درک به دم گزارش میزنن  ...

اصلا دکمه ی گزارشو واسه همین گذاشتن دیگه ک ادمای ناراضی بزنن نمیشه که دست نخورده بمونه😁😁😁

خب حالا که میان چی؟ مرد هم میاد نمیتونیم جلوی اونا رو بگیریم ولی میتونیم خودمون رعایت کنیم که. ایشون ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ب نظرم خنده داره بابا سخت نگیر.....ولی خارج شوخی هزارتا تایپیک اینجوری هس اگ بخوای عصابتو خورد کنی ک دیه هیچی بیخیال

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
عزیزم فکر کنم متوجه شدی تاحالا که اینجا درباره همه چیز حرف میزنن جز زایمان !!!!! 

اون چیزی که شما تاپیک زدی ورای همه چیزی هست که بقیه صحبت میکنن. به جز کاربران مرد مریض کسی از خانوما نمیاد تاپیک بزنه درباره مسائل رختخواب شب عروسی  بپرسه. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

من نمی دونم شما چرا با ایشون بحث می کنید. ایشون یه بچه مدرسه ای هستند.

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
اون چیزی که شما تاپیک زدی ورای همه چیزی هست که بقیه صحبت میکنن. به جز کاربران مرد مریض کسی از خانوما ...

ببخشید سوال درباره دخول و ...... اینا بد نیست کاربر عزیز نذار مسائل تاپیک هارو باز کنم که به بدجاهایی کشیده میشه اگه من درباره رختخواب زدم ببین بقیه درباره چیه میزنن اگر قرار به تذکر هستش بقیه هم صدبرابر من باید تذکر ببینن

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ب نظرم خنده داره بابا سخت نگیر.....ولی خارج شوخی هزارتا تایپیک اینجوری هس اگ بخو ...

نه بابا اعصاب خورد کنی نداره تاپیکش رو نی نی یار بست به سرعت نور. ولی آخه تعجبم از اینه که وقتی یه مردی میاد عکساشون رو برای خودشون میذاره اینقدر ناراحت و عصبانی میشن که نگو بعد میان تو همچین محیطی یه همچین چیزایی رو عنوان میکنن. بیشتر تعجب آوره. 

من نمی دونم شما چرا با ایشون بحث می کنید. ایشون یه بچه مدرسه ای هستند.

بچه مدرسه ای !!!!! 

این دیگه از کجا دراومد !!!!! 

بچه مدرسه ای !!!!!  این دیگه از کجا دراومد !!!!!

من در جریان تاپیکهای شما هستم خانم. شما که ادعا میکردین دانشجوی مغز و اعصاب هستید در حالی که نمی دونستید برای دانشجوی مغز و اعصاب شدن اول باید پزشکی عمومی بخونید. بعد هم استادتون توی جا مدادیتون شماره میذاره جالبه که استادتون هم فقط 29 30 سالشه. 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
ببخشید سوال درباره دخول و ...... اینا بد نیست کاربر عزیز نذار مسائل تاپیک هارو باز کنم که به بدجاهای ...

فیاس مع الفارق میکنید. حتما مشکل داشت که بستنش.باز کنی یا نه برام ذره ای اهمیت نداره. اونا اشتباه میکنن. سطح فکر و شخصیت هر کسی تو فضای مجازی از تعاملاتش مشخص میشه شما که نباید سطح خودتو اندازه اونا بیاری پایین.موفف باشی. 

من در جریان تاپیکهای شما هستم خانم. شما که ادعا میکردین دانشجوی مغز و اعصاب هستید در حالی که نمی دون ...

سرکار خانوم شما که در جریان همه هستید یه کاربری پرسید به سلامتی می خواین در آینده چه رشته ای رو بخونین منم گفتن مغز و اعصاب 

فیاس مع الفارق میکنید. حتما مشکل داشت که بستنش.باز کنی یا نه برام ذره ای اهمیت نداره. اونا اشتباه می ...

ممنونم ولی من حوصلم سر رفت دیدم یکی تاپیک درباره رختخواب زد منم زدمد

2706