2726
عنوان

حلقه ازدواجم

170 بازدید | 12 پست

سلام خانما خوبید؟

من پنج ماهه ازدواج کردم اما دو روزه متوجه شدم حلقه ازدواجم نیست😭😭

هر چه قدر که گشتم انگاری آب شده رفته تو زمین،من همه طلاهامو می‌ذارم پیش هم،همه سرجاشونه الا حلقم

خیلی ناراحتم بیشتر از چیزی که تصورشو بکنید

حالا چکار کنم؟؟؟

شوهرم میگه میرم مثلشو برات میخرم اما دوست ندارم چون با اون خاطره دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میز آرایش رو جابجا کن زیر اونه شایدم زیر تخت .حلقه معمولا وقتی میفته زمین قل میخوره تا دورترین نقطه اتاقم میره

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
این کار دلیل خاصی داره؟

بنظرم یه اعتقاده یه نفر بهم گفت این کارو انجام بده حالا هر چیزی که گم میکنم یه روسری یا هرچیزی گره میزنم خیلی زود پیدا میشه

ای خدا خستم میفهمی!!!
تو دستت نبوده واسه وضو یا شستن دست تو روشویی درش بیاری و یادت بره جا بمونه 🤔

من اصلا اهل طلا دست و گردن انداختن نیستم ، آخرین چیزی که یادمه این بود کنار سرویس طلام گذاشته بودمش

بنظرم یه اعتقاده یه نفر بهم گفت این کارو انجام بده حالا هر چیزی که گم میکنم یه روسری یا هرچیزی گره م ...

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل