2733
2734

۳۰ روزه بچمون دنیا اومده از ماه پنج بارداری که به خواست من رابطه داشتیم دیگه تا الان رابطه نداشتیم همه جور ابراز محبت از طرف من بوده ولی از طرف اون نه. همه این رفتارها رو از کسی میبینم که عاشقم بود و خیلی نازم و میکشید. باز تو بارداری خوب بود محبت نمیکرد دعوا هم نمیکرد ولی الان سر نامنظم بودن خونه و اماده نبودن غذا باهام دعوا میکنه یه دعوای اساسی روز دهم زایمان باهام کرد که هرچقدر گریه کردم و گفتم من هنوز زخمم خوب نشده بس نکرد و گفت صدا تو ببر من ناز تو نمیکشم. وقتی چیزی برای خونه میخره میگه بخور که به بچه شیر بدی یا حتی یه بار بهم گفت حالا خودت هیچی به خاطر بچه بخور. کارم هرچند روز یه بار شده گریه.امشبم گفتم دلم درد میکنه اصلا اهمیت نداد آخه مگه میشه آدم انقدر عوض بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ششوهره منم از اول دوران حاملگیم خیلی سرد شد الان بجم دوسالشه هنوزم سرده همیشه پیشنهاد از طرفه منه حتی رد میکنه هربار میگم بار اخر بود دیگه بخوادم من قبول نمیکنم اما باز جوگیر میشم میگم درستش میکنم بازم پی میزنه منو احساس زشت بودن میکنم همه زنانگیمو دارم از دست میدم

2706