2733
2734

سلام عزیزانم

تعهد دارم که یک تجربه را با شما در میان بگذارم:

سه چهار ماه پیش من باردار بودم. ماه هشت بارداری...چند تا دونه تو راه واژن شبیه گل کلم  زد...دکترم گفت زگیل تناسلیه...باورم نشد چون من زندگی جنسی سالمی داشتم. رفتم پیش پنج دکتر دیگه ...دکتر پوست هم رفتم ...همه متفق القول تشخیص شون زگیل بود. دو تا از دکتر ها گفتند از همین حالا درمان را شروع کن و بیا مطب تا برات فریز کنم و ...

من خیلی خیلی حالم بد شده بود. اولش خیلی خودم را باختم؛ دنیا برام به انتها رسید و سیاه شد

. ولی بعد شروع کردم انرژی مثبت بفرستم...

کتاب اسکاول شین را خوندم ...

کلی نذر کردم..و با خدای خودم عهد بستم .

به فقرا کمک می کردم و می گفتم برام دعا کنید بیماریم خوب بشه...

متوسل به سید الشهداء شدم 

و دستورات طب سنتی را هم بعد از زایمانم اجرا کردم...خوردن سکنجبین و دوسین از دستورات طب سنتی بود...

و ....

لطفا برای سلامتی خود و عزیزانتون و شفای همه بیماران صلواتی بفرستید. التماس دعا⚘💚⚘

به هر حال گذشت تا این که الان که بچه ام حدودا سه ماهشه رفتم آزمایش hpv

خدا را شکر سالم سالم بودم. حتی کم خطر هاش را هم نداشتم. از هیچ نمونه ای مثبت نشد...

لطفا برای سلامتی خود و عزیزانتون و شفای همه بیماران صلواتی بفرستید. التماس دعا⚘💚⚘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نمی دونم چی شد. 

واقعا آیا اصلا اون دونه ها زگیل بود و همه دکترا درست تشخیص داده بود یا همه شون اشتباه کرده بودند....

ممکن اشتباه کرده بودند..

پس به هر تشخیصی اطمینان نکنید.

شاید هم درست تشخیص دادند و من خوب شده ام پس چنان که می نویسند و می گند غیرقابل درمان نیست و زگیل هم قابل درمانه

2738

به هر حال خواستم بگم هیچ وقت امیدتون را از دست ندهید و بدونید که دست خدا بالاترین دست هاست

و نکته دیگه این که در تشخیص زگیل تناسلی بسیاری اوقات خطای پزشکی رخ می دهد

در این مدت که من درگیر بودم با  خیلی ها آشنا شدم که می گفتند دکترشون به اشتباه براشون تشخیص این بیماری را داده بود.

ربطی به زندگی جنسی ناسالم نداره !

بله درست میگید.

ولی توی اینترنت و در علم و باور اغلب پزشکها چنین نیست و همین هم خیلی آزار دهنده است

پزشک ها و اینترنت معتقدند که فرد از طریق رابطه جنسی ناسالم مبتلا می شود خصوصا اگر در مسیر واژن باشد

2706