2726
عنوان

كم شدن حركات جنين

101 بازدید | 12 پست

هفته ي ٣٨ هستم و حركات بچه دو سه روزه كم شده.

پري روز صبح تو خواب احساس خيسي كردم نه در حد كيسه ي اب ولي از ترشح بيشتر و رقيق و بي رنگ بود طوري كه شلوارم خيس شد.

رفتم سونو گفت اب دور بچه ١٣ هست و خوبه.

رفتم دكتر ضربان قلبشو چك كرد گفت خوبه.معاينه كرد گفت نشتي كيسه اب هم نداري.

خلاصه اومدم خونه.حالا تو اين دو سه روز تكون ميخوره ولي در صورتي كه خودم يكم باهاش بازي كنم و به شكمم ضربه بزنم.

يا به پهلوي چپ بخوابم كه يكم دست و پا ميزنه طوري كه جاي پاشو احساس ميكنم.

به نظرتون نگران باشم كه حركاتش اينطوري شده؟

من فكر ميكنم جاش تنگه.

انگار اين دو سه روز بچه اومده بالا چون دوباره معدم باد كرده انگار بچه سردلم اومده.

درحالي كه تو سونو گفت سر بچه دقيقا تو لگنه و خيلي خوب جا گرفته.

اينقدر سرش تو لگن بود كه نتونستن اندازه دور سر بگيرن واسه وزن جنين و بدون در نظر گرفتن سر وزن جنين و بهم گفتن.

✨اللهم صل علي محمد و ال محمد✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دقیقا منی سر نی نیمو تو لگن احساس میکنم اما زیر معدم هی قلمبه میشه تا باهاش بازی نکنم و رو کمر نخوابم زیاد تکون نمیخوره

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
بدون در نظر گرفتن وزن سر سه كيلو و دويست

الانم هی این پهلو اون پهلو میشم تو شکمم صدا اب میاد نمیدونم مال چیه این ی هفته تموم نمیشه برعه پی کارش

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
الانم هی این پهلو اون پهلو میشم تو شکمم صدا اب میاد نمیدونم مال چیه این ی هفته تموم نمیشه برعه پی کا ...

من همش ميگم خدا كنه ديگه امشب دردم بگيره باز همه ميگم نههههه بذار به وقتي

ميگم بابا وقتشه الان ديگه چرا نمياد اخه

ميگم باز عجله هم كار شيطونه

مثل مني

انشااالله زودتر صحیحو سلامت نی نیامون بغل کنیم استرس بارداری بیشتر از بچه داریه

من همش ميگم خدا كنه ديگه امشب دردم بگيره باز همه ميگم نههههه بذار به وقتي ميگم بابا وقتشه الان ديگه ...

من بچه اولم سی و هشت هفته سه روز دنیا اومد وزن ۳۷۰۰مشگلیم نداشت اما سر این حتی ماه دردم ندارم ک بگم امروز میزام دیگه

من بچه اولم سی و هشت هفته سه روز دنیا اومد وزن ۳۷۰۰مشگلیم نداشت اما سر این حتی ماه دردم ندارم ک بگم ...

منم بجز يكم درد دو هفته پيش ديگه درد زياد ندارم

در حد معمولي كه ميگيره و خوب ميشه

جاش تنگ شده دکتر من گفت از ۳۸ تا ۴۰ بچه بخاطر تنگی جا کم تر تکون میخوره ولی انرژی بیشتری میخواد و محکم تر تکون میخوره حتما خوب تغذیه کن ببین چطور میشه

الان نی نی من سکسکه گرفته😆😆😆

برای سلامتی همه ی نی نی ها صلوات🙏ابلفضل عاشقی مشکل گالماز😢