2733
2734

مبخام اول تایپ کنم بعد بزارم چجور و.کجا تایپ کنم بعد بزارم

گاهی هیچ کس را نداشته باشی بهتر است!!! باور کن بعضی ها تنهاترت میکنن      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو تلگر ام تایپ کن کپی کن بذار اینجا

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2731

توی قسمت یادداشت یا note گوشی

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2738

وقتی گذاشتی بلایک ک بیام بخونم❤

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
ستیااا😍😍😍

سلام عشقم چند روزه کم میام به خاطر این تبلیغ😭😭😭😠😠

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
سلام عشقم چند روزه کم میام به خاطر این تبلیغ😭😭😭😠😠

سلاااإم عزیز دلم منم خیلی کم میام نت ندارم وای تبلیغ ک خیلی رو مخه سرعت سایتم حس میکنم کم شده

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
سلاااإم عزیز دلم منم خیلی کم میام نت ندارم وای تبلیغ ک خیلی رو مخه سرعت سایتم حس میکنم کم شده

آره به خاطر همین تبلیغه ☹ بعد از یلدا بیایم دیگه🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره به خاطر همین تبلیغه ☹ بعد از یلدا بیایم دیگه🤣

کسی قطع دسترسی بشه نمیشه دیگ خصوصی بهش پیام داد و پیام های قبلی ک تو خصوصی دادیم اگر قطع شده باشه پاک میشه؟؟ 

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
کسی قطع دسترسی بشه نمیشه دیگ خصوصی بهش پیام داد و پیام های قبلی ک تو خصوصی دادیم اگر قطع شده باشه پا ...

نه نمیشه پیام داد دیگه قبلیام احتمال زیاد پاک میشن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40