2737
2734

الان وقت رژيم نيس عزيزدلم

خدايي نكرده به بدنت اسيب ميزنه فقط مقدار غذاتو كنترل كن

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بچه های اینجا میخای دکترند مگه اولا.دوما شیر که میدی داری تک تک سلول های اولیه بدن بچتو شکل میدی از استخون ها و بافت های بدنش تا همه چی.اونوقت به خودت هم که نرسی پوکی استخوان زانو درد کمردرد و هزار جور دنگ و فنگ دیگه میگیری.حاضری اینهمه درد و بلا برای دوسال تحمل نکنی چرا اخه

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....
2728

بچت چقدشه؟

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
امروز یه خانمی بهم گفت که رژیم غذایی جنرال رو تو ۱ هفته تو شیردهی گرفته. خیلی راضی بوده. منم میخام ا ...

وای وای وای وای بااین کاراتون

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....
2738
امروز یه خانمی بهم گفت که رژیم غذایی جنرال رو تو ۱ هفته تو شیردهی گرفته. خیلی راضی بوده. منم میخام ا ...

منم میخوام بگیرم پایه ای باهم بگیریم

دیگه ن مامان دارم نه بابا میشه واسه شادی روحشون یه صلوات بفرستید ...😢😢😢
[QUOTE=77039159]قد ووزنت چقدره؟؟[/QUOTEوزنم 80 قدم و نمنمیدونم دقیق

منم مثل تو بچم۴ماهه بود ۸۸کیلو شدم بعد رفتم دکتر۲ماه رژیم گرفتم شدم ۷۶دیگه تثبیت کردم دوباره ۱ماه کالری شماری کردم یعنی در روز بیشتر از۱۲۰۰کالری نمیخوردم رسیدم به۷۰اما خب شیرم کم شد تقریبا و رشد بچم کم شد وزن گیریش کم شد یعنی بچه۳۵۰۰متولد شد الان۹کیلوعه درصورتی که باید۱۰.۱۱کیلو باشه الان۱۵ماهشه...ولی برام دیگه غیر قابل تحمل شده بود ریخت وهیکلم بخاطر همین مجبور شدم الانم بعضی وقتا پشیمون میشم چرا به بچم که فقط یه بار تو زندگیش به شیر مادر نیاز داره ظلم کردم..

دردیعنی توخاک خودت غریب دیاری....
منم مثل تو بچم۴ماهه بود ۸۸کیلو شدم بعد رفتم دکتر۲ماه رژیم گرفتم شدم ۷۶دیگه تثبیت کردم دوباره ۱ماه کا ...

ممنون گلم از اینکه وقت گذاشتی برام و من و  راهنمایی کردی . سعی میکنم اراده ام و قوی کنم بجای رژیم پیاده روی کنم

ممنون گلم از اینکه وقت گذاشتی برام و من و  راهنمایی کردی . سعی میکنم اراده ام و قوی کنم بجای رژ ...

فدات آره ورزش کن حداقل از این بیشتر نشی بعد۲سالگی بچه یه رژیم خوب بگیر۳.۴ماهه میای رو فرم😘

دردیعنی توخاک خودت غریب دیاری....
2706