2733
2734
عنوان

رفتار مادرشوهر

270 بازدید | 15 پست

امشب خونمون خوار وبرادراش همسرم و مادرش دعوت بودن تا مادرشوهرم اومد داخل خونه شروع کرد به غر غر که چرا امسال خلوت دعوت کردید ومیگفت من همش یه خواهر و برادر دارم باید اونا رو هم می‌گفتید جالبه توقع داره تمام خواهر زاده ها وبرادراش هاش رو دعوت کنم یک بار این کار رو کردم برام درس عبرت شد حالا امسال داشت کله ما رو میخورد که چرا دعوتشون نکردیم شما بودید حرص نمیخوردید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو شما اگه خیلی دلت برای خواهر برادرات تنگ شده یه شب دعوت کن خونه خودت مارو هم دعوت کن بیایم یه شام مفصل بخوریم

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

عزیزم بذار تا صبح نطق کنه تو کار خودت رو بکن .خیلی راست میگه خودش دعوت کنه .همین که با کارت سوخته کافیه جوابش نده😁😁

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2738

چ جالب باز مادرشوهرمن برعکس از برادر و زن برادرش خوشش نمیاد براهمین دوس نداره ماهم باهاشون رفتوآمد کنیم!سرهمین یه علم شنگه ها بپا کرده که!!!همین دو روز پیش با زندایی شوهرم بیرون بودیم مارو دید اصلا نگام نکرد تحویلم نگرفت دقیقا ازکنارم رد شد ب زنداداشش سلام کرد ب من اصلا نگا نکرد حرصش گرفته بود

2706