2733
2734
عنوان

تبلیغات سایت تمرین صبوریه!

82 بازدید | 15 پست

دوستان اکثر ماها توی زندگیامون مشکلاتی داریم که خیلیاش بخاطر مشکل سازگاری یا تاب آوری پایین در برابر چالش های زندگیه به زبان ساده نمیتونیم با آدمهای اطرافمون یا با شرایط مختلف بسازیم یا کوتاه بیایم یا یکم پستی بلندی و سختی رو تحمل کنیم ... خلاصه کسب درآمد تبلیغات سایت هدف اول و آخر موسس هر سایتیه ! وگرنه چرا باید هزینه دامنه و هاست و کارمند و غیره بدن که ما بیایم دور هم گپ بزنیم ؟! اگه من میخوام از خدمات این سایت استفاده کنم باید تبلیغاتش هم تحمل کنم یا اگر میبینم تبلیغات توهین به منه از خیر خدماتش بگذرم و برم سایتهای دیگه! و نکته دیگه اینکه تحمل سختیهای استفاده از سایت حالا به مناسب یلدا یا هر تغییر دیگه ای تمرین تحمل و صبوری و سازگاری برای من کاربره . فکر کنم کسی که بتونه با این چیزای کوچیک کنار بیاد بهتر میتونه با همسر و بچه و خانواده و مشکلات هم کنار بیاد و کسی که با مواجه شدن با هرچیزی که خلاف میلشه داد و فریاد راه میندازه برعکس. نه ؟!

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عاشق یلدای شگفت انگیزم.😄😐😐

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2728
دید دیگتو دوست داشتم

قربان شما

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

دقیقا منم همین فکرو کرده بودم.

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2738
من عاشق یلدای شگفت انگیزم.😄😐😐

دیگه در این حد سازگاری هم برا سلامتی مضره :))

کلا صبوری و پذیرفتن همه شرایط که به الجبار بهمون تحمیل میشه جزئی از ذات و شخصیت ما ایرانی هاست

دقیقا هر بلایی سرمون میاد چون مجبوریم یجوری نیمه پر لیوانو میبینیم و به خودمون دلداری میدیم.از خیلی چیزا تو زندگیمون زدیم که حداقلها هستن توی این زمونه...

حالا بحث تبلیغ نیست سایت و تبلیغش جهنم کاش دردمون این بود. کل اوضاع زندگیمونو میگم.

چشم شیطون کر توپ توپم ، این مالو منال مفتی همچین هلو برو تو گلو گیر نیومد ، حاصل یک عمر جوب گردیه ، آقامون ظروفچی بود خودمون شدیم جوب چی ، آقا مجید ظروفچی جوب چی ، میخه زنگ زده ، زنجیره زنگ زده ، تارزانه زنگ زده ، ساعته زنگ زده ، حواستو جمع کن ساعت زنگ زده دیگه زنگ نمیزنه چون زنگاشو زده.
دیگه در این حد سازگاری هم برا سلامتی مضره :))

😉😙😙

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
کلا صبوری و پذیرفتن همه شرایط که به الجبار بهمون تحمیل میشه جزئی از ذات و شخصیت ما ایرانی هاست

بالاجبار نیست شما با عضویت توی این سایت پذیرفتی که در قبال خدماتی که به شما میده سود مالی ببره . جایی به شما تعهد داده بودند که بالای صفحه تبلیغ نمی زنیم؟! من طرفدار مطالبه گری و گرفتن حق هستم اما در این مورد حق من کاربر اینه که ببینم مزایای سایت برام میچربه یا معایبش و بعد اگه میبینم نمیپسندم برم سایتهای دیگه اونوقت نینی سایت هم شاید با ریزش کاربر تصمیم میگیره که تجدیدنظر کنه تو سیاستهاش. یعنی شما جایی که به میل خودت اومدی و رایگان استفاده می کنی حقوق مشخصی داری که تعیین تکلیف برای مدیران سایت جزوش نیست! اونجا مدرسه بچه مونه که چون با شهریه ما اداره میشه حق داریم بریم بگیم چرا فلان کارو کردین ما راضی نیستیم!  

دقیقا هر بلایی سرمون میاد چون مجبوریم یجوری نیمه پر لیوانو میبینیم و به خودمون دلداری میدیم.از خیلی ...

بله این ذات ماهاست همیشه از یه دید دیگه به قضیه نگاه میکنیم با خودمون میگم شاید این طوری شده و یه نفعی در این کار باشه مثل زمانی که طلا و دلار به اوج رسیده بود و خیلی ها صف میکشیدن برا خریدش. وقتی رب گرون شد وقتی پوشک بچه گرون شد همه هجوم آوردن به خرید بیشتر.  مثل زمانی که شیر جیره بندی شده بود مردم صف می کشیدن برا شیر . الان نصف صفحه شده تبلیغ پستهای بچه تو کوهی از تبلیغ مدفون شده و باید بگیم چقدر خوب تمرین صبوری و بردباریه

دقیقا هر بلایی سرمون میاد چون مجبوریم یجوری نیمه پر لیوانو میبینیم و به خودمون دلداری میدیم.از خیلی ...

نظر من هم اینه که تو عرصه های واقعی زندگی حقمونو بگیریم نه فقژ صدامون برای یه سایت مجازی بلند باشه! شما ببینین تو این سایت خانمهایی که از همسر و خانواده ش کتک یا فحش می خورن یا هزار ناحقی و بی انصافی دیگه میبینن میان اینجا فریاد میزنن که چرا تبلیغ میذارین حرف من اینه شما برو حقوق قانونیتو از افراد مهم زندگیت طلب کن اینجا یه کاربری رایگان داری دنبال چه حق و حقوقی هستی دقیقا؟

بله این ذات ماهاست همیشه از یه دید دیگه به قضیه نگاه میکنیم با خودمون میگم شاید این طوری شده و یه نف ...

اونا حقوق شهروندی ماست و نباید سکوت کنیم براش اما میکنیم خود شما چه اعتراضی برای اون مسائل گرونی و غیره کردین تاحالا؟ اما این استفاده رایگان ما از خدمات یک سایته و نه بیشتر اونوقت طلبکاریم!

اتفاقا من میگم این عربده کشیای مجازی سرپوشیه برای کم کاری و ناتوانی ما تو امور مهم زندگی مثلا زورمون به شوهرمون نمیرسه به دولتمون نمیرسه میایم اینجا برای کسانی که نمیبینم و اعتراض کردن بهشون هیچ خطری نداره قلدری می کنیم! :))

2706