2733
2734
عنوان

موهام ریزش داره شدید

2436 بازدید | 24 پست

مو هام خیلی ریزش داره و ی نوزاد دختر چهار ماهه دارم که بهش شیر میدم.البته قبل دوران شیردهی هم ریزش داشت تو بارداری اما انگاری داره بیشتر میشه.چیکارش کنم دارم دیوونه میشم  

عزیرم طبیعی بعد زایمان مو مثل  بارون میریزه اصلا نگران نباش

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خب اینجوری پیش بره کچل میشم که.یعنی دوباره درمیان؟؟؟

اره عزیزم، ولی با مشورت دکتر قرص تقویتی هم بخور، اما  همه زائو ها دورو بر من همین بودن

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
چرا مکملهای تقویتی نمیخوری؟آزمایش آهن و تیروئید دادی؟؟خب باید آزمایش بدی دیگه، منم آزمایش دادم چون ر ...

مرسی از راهنماییت عزیزم نه ازمایش بعد زایمانم ندادم.تو بارداریم تیروییدم نرمال بود و یکذره کمخونی داشتم.الانو نمیدونم دیگه

واسه شما موهایی که میریخت بعد دوباره دراومد یا نه؟؟

2738

من ریزش موهام رو با خوردن روزی ۱ دونه تخم مرغ نیمرو یا ابپز قطع کردم . امتحان کن .  چون بچه هم شیر میدی کلی ویتامین های بدنت میره . فکر کنم تخم مرغ روزی ۱ دونه علاوه بر موهات برای بدنت هم عالی باشه .اگر کلسترول یا بیماری قلبی نداری . این کار از سرطان سینه هم جلوگیری میکنه 

با منه تنهاتر از ستارخان بی سپاه 
شما دارو برای ریزش چی میخوری؟

من نزدیک دو سه ملیون سرمایه دادم برا ریزش مو انواع اقسام مکملها مثل هیرویت اکوفن آهن ویتامین دی زینک ویتامین سی قرصهای ب کمپلکس آمپولهاش بیوتین ....و انواع شامپوهای ضدریزش حنا انواع محلولها مثل ماینوکسیدیل سریتا و محلول سپی ژن که آلمانیه بسیار گرون و انواع روغنها مثل زیتون نارگیل کرچک رزماری بادام فندق بنفشه روغن درخت چای آووکادو .....استفاده کردم اصلا تاثیری نداشت ریزش موهام از ریشس. تو تمام تار موهام پیاز مو رو میبینم که از ته کنده شده موهام بسیار بسیار کم پشت شده و به هیچ وجه هم کنترل نمیشه. ولی خیلی ها رو شنیدم با یه آمپول بیوتین ریزش موشون قط شد یا با حنا و روغن نارگیل ریزششون کم شد 

من نزدیک دو سه ملیون سرمایه دادم برا ریزش مو انواع اقسام مکملها مثل هیرویت اکوفن آهن ویتامین دی زینک ...

تخم مرغ خوردن رو امتحان کن . منم با هیچ مکملی ریزش ام قطع نشد . روزی ۱ دونه میخورم الان شاید تو حمام ۴ تا دونه میریزه . 

با منه تنهاتر از ستارخان بی سپاه 
تخم مرغ خوردن رو امتحان کن . منم با هیچ مکملی ریزش ام قطع نشد . روزی ۱ دونه میخورم الان شاید تو حمام ...

همه راها رو امتحان کردم تو آزمایشمم هیچ کمبود ویتامینی نداشتم تخم مرغ هم هفته ای سه بار میخورم. ولی کلا ریزش موم بسیار عجیبه به هیچ عنوان قطع نمیشه دکتر گفته هیچ درمانی جز مزوتراپی نداری

من نزدیک دو سه ملیون سرمایه دادم برا ریزش مو انواع اقسام مکملها مثل هیرویت اکوفن آهن ویتامین دی زینک ...

منم کم کاری تیرویید دارم و جراحی کردم . شدید ریزش مو دارم.نمیدونم چیکار کنم. دکتر غدد زینک و یه کپسول آهن داد . باید دکتر پوست و مو برم؟

منم کم کاری تیرویید دارم و جراحی کردم . شدید ریزش مو دارم.نمیدونم چیکار کنم. دکتر غدد زینک و یه کپسو ...

نمیخوام ناامیدت کنم من خیلی تاپیک در مورد کم کاری تیروئید زدم خیلی تاپیکا بچه ها رو خوندم در این مورد و خیلی تو نت تحقیق کردم و متوجه شدم خیلی ها بخاطر کم کاری تیروئید ریزش موی شدید دارن . ولی خب بدن آدمها فرق داره شما یک ماه قرص زینک و آمپول بیوتین و آمپول ویتامین دی استفاده کن شاید بهتر شدی. برا من اصلا تاثیر نداشت. دکتر پوست و مو هم اصلا کار خاصی نمیکنه آمپولهای تقویتی میده قرص هیرویت یا اکوفن میده و یه شامپو ضد ریزش مثل سریتا یا اکوفن. غیر ازین که بری مزوتراپی راهی نداری . که اونم من هیچ وقت نمیرم چون ازون آمپولهای بزرگ و تیز که فرو میکنن کف سر خیلی مینرسم

2706