2703
2553
عنوان

شما با بچه هاتون بازي ميكنيد بس اذيتم ميكنه حوصله ندارم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 18 پست
خدا حفظشون کنه . چیکار کردی که نی نی هات پسر شدن؟ من دو روز دیگه سونو آنومالی دارم . دوست دارم نینیم ...

هیچی هی به درگاه خدا دعا کردیم بچه هامون دختر باشن  هی پسر شدن هیییی پسر شدن 

بعدش فهمیدیم اگه مرد کاسنی زیاد بخوره قبل تشکیل نطفه امکان پسر شدن بچه زیاد میشه شوهر منم قدرت خدا بطری بطری عرق کاسنی سر میکشید 😒

هیچی هی به درگاه خدا دعا کردیم بچه هامون دختر باشن  هی پسر شدن هیییی پسر شدن  بعدش فهمیدی ...

شانس شما روی پسر دار شدن بوده . خیلی ها کلی مراعات میکنن بازم اون چیزی که میخوان نمیشه . حالا منم واسه پسر خیلی کارها کردم دیگه نمیدونم چی میشه 

مامان دوتا دختر اردیبهشتی 👧👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كوليك داشت الان كوليكش ي جورايي رفع شده اما بازم نق ميزنه به زور ميخنده همش دارم أرومش ميكنم يك ساعت ...

شما خسته شدی طبیعی هم هست

ای کاش یه مدت یکی میومد کمکت

تازه اول راهی حالا مونده تا وقتی که بچسبه بهت

ولی بزرگتر بشه خصوصا بالای یکسال راخت تر سپری میشه

سلام روشهای ارتباط با کودک رو مطالعه بفرمایید . و از وجود فرشته ای که خداوند بهتون هدیه داده لذت ببرید و زندگیتون رو شاد تر کنید .گوشی زمانی با رازشه که بتونه این مشکلات رو حل کنه .(مگه میشه ادم با بچه کوچولوها بازی نکنه )

2456