2726

وقتي ارومه كاري بش ندارم پنج دقيقه باش حرف ميزنم بعد ميرم سره گوشيم چون تو طول روز همش درخال گريه هس منم بي حوصلم ديگه 😞من مادره بدي ام ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم کوچیکه خو...بزرگتر بشه وضع فرق میکنه ولی تو این سن بازیهای خاصی برای تقویت مهارتاش هست سرچ کن...شما هم مادر خوبی هستی 

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
چرا همش گریه میکنه؟ الان زوده بگی بی حوصله ای . دختر من 5 سالشه مخ میخوره بس که حرف میزنه . همش هم&n ...

كوليك داشت الان كوليكش ي جورايي رفع شده اما بازم نق ميزنه به زور ميخنده همش دارم أرومش ميكنم يك ساعتم كه ارومه ديگه حوصله هيچي ندارم 

عااااره من ۳ تا پسر دارم با هر کدوم به مناسبت سنشون بازی میکنم 

گاهی هم کوچیکه رو بغل میکنم و همه گی با هم بازی میکنیم دیگه نفسم که بالا نیومد میشینم 

اینام پسرن بازی سر صدایی دنبال بازی میکنیم

پسر منم ۴ ماهشه تازگیا خیلی نق میزنه ولی من سعی میکنم آرومش کنم ، حالا یا با بازی ، یا عروسک ، یا بغل ، بعضی وقتها میذارم تو کالسکه دارم آشپزی میکنم باهاش حرف میزنم ، براش آغوشی هم سفارش دادم که تو خونه راحت بغلش کنم هم به کارام برسم هم به پسرم ، منم خیلی وقتها خسته و کلافه میشم از بس نق میزنه ولی خب طفلکا پناهی جز پدر و مادر ندارن ، تازه پسر من تازگیا شبا رو زمین هم نمیخوابه من همش نشسته میخوابم چاره چیه 

كوليك داشت الان كوليكش ي جورايي رفع شده اما بازم نق ميزنه به زور ميخنده همش دارم أرومش ميكنم يك ساعت ...

چه بد که کولیک داره . مامانایی که بچه هاشون کولیک دارن خیلی باید صبوری کنن . خواهرشوهر من خودشم با بچه گریه میکرد . تو بارداریت خیلی استرس داشتی؟ 

مامان دوتا دختر اردیبهشتی 👧👧

دختر من سه ماهشه در روز وقتی بیداره مدام باهاش حرف میزنم بغلش میکنم، خدارو شکر بچه ارومی بود از اولش، شما مادر بدی نیستی واقعا درکت میکنم چون یه روزم که دگبچه مریض باشه گریه کنه ادم خسته میشه وقت ارومیش میخواد استراحت کنه چه برسه یه سره گریه

خدایا شکرت🌹
چه بد که کولیک داره . مامانایی که بچه هاشون کولیک دارن خیلی باید صبوری کنن . خواهرشوهر من خودشم با ب ...

اره خيليييي بعد زايمان هم مادرشوهرم حسابي اذيتم ميكرد اصن ارامش نداشتم 

عااااره من ۳ تا پسر دارم با هر کدوم به مناسبت سنشون بازی میکنم  گاهی هم کوچیکه رو بغل میکنم و ...

خدا حفظشون کنه . چیکار کردی که نی نی هات پسر شدن؟ من دو روز دیگه سونو آنومالی دارم . دوست دارم نینیم پسر باشه. 

مامان دوتا دختر اردیبهشتی 👧👧
2706