2726
دقیقا از چند ماهگی ؟

می دانم که ما خلق شده ایم تا به دیگران کمک کنیم , اما نمی دانم که دیگران برای چه خلق شده اند .... ( مارگارت آتوود )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مانلی جان تا حالا حساسیت یا چیز خاصی ازش ندیدی ؟

چون منم می خوام از الان شروع کنم بهش بدم .

می دانم که ما خلق شده ایم تا به دیگران کمک کنیم , اما نمی دانم که دیگران برای چه خلق شده اند .... ( مارگارت آتوود )
ما وقتی غذا می خوریم پسرم یه جوری نگاه می کنه که یه لقمه غذا از گلوم پایین نمی ره ... شما تو این موقع ها چیکار می کین با وجودی که الان خیلی از غذاها رو نمی تونه بخوره ؟
عزیزم بچه ها باهم فرق دارن من کلا خیلی بچمو نازنازی بار نیوردم تو خوردن ...تا حالا هم حساسیت نداشته خداروشکر....ولی همیشه چیزی رو که میدادم کم میدادم تا مطمئن شم مشکلی پیش نمیاد
تو کارت بهداش که نگاه کنی نوشته از یازده ماهگی ولی پسر من الان 9 ماهشم تموم شده وتقریبا دو ماهی میشه که بستنی میخوره. البته کم. و بیشتر هم از بستنی های فله که مواد نگهدارنده و رنگ ندارن بهش میدم. ولی غذاشو هنوز جدا براش میپزم.
با خدا باش پادشاهی کن، بی خدا باش، هر چه خواهی کن
2706