2733
2734

خانما باتوجه به اوضاع اقتصادی اخیر به شدت نیاز به کار کردن دارم .....دوتاهم بچه دارم......کسی دوروبرتون تو آشناهاتون هست که کاردر منزل موفقی داشته باشه .....نیاز به ایده دارم

عزیزم این مساله ای نیس ک مسخره بکنن اتفاقا باید گفت آفرین بهت

من تو فامیلا ندارم کسی ک کار در منزل کنه ولی ی خانم هس من ازش سبزی میخرم 

سبزی پاک شده هم میفروشه اگه بخوای خوردم میکنه اون طور که میگفت شکر خدا خیلی راضیه تازگیا رب و پیاز هم درست میکنه 

من اطلاعه دقیق ندارم ولی فک کنم دسرو غذا و این جور چیزا درآمدش خوب باشه یه خانومی اینجا بودن ترشی درست میکردن میفروختن واقعا ترشیاشونم عالی بود

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی ...😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

آفرین به شما که به فکر خانواده ات هستی 

عزیزم توی کاری  وارد تر هستی مثلا ترشی

یا کار سبزی انتخاب کن و به اطراف اطلاع بده 

مثلا من دیدم میبرند مدارس میفروشند 

کارت حتما تمیز باشه قیمت هم نه کم بگو نه خیلی زیاد 

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمیگردم 

منم خیلی نیاز به کار دارم ازدواج کردم بچمم سقط شد دیگه بچه ای هم نیست خیلی فشار روی همسرم هست دلم خیلی میخاد کمکش کنم فوق لیسانس دارم به نظرتون منم پیاز درست کنم برم جایی ازم میخرن؟😢😢😢

پسرم اومدی شدی همه دنیام
منم خیلی نیاز به کار دارم ازدواج کردم بچمم سقط شد دیگه بچه ای هم نیست خیلی فشار روی همسرم هست دلم خی ...

الهی بگردم منم لیسانس زبان دارم کم رو هستم نمیدونم چجوری ببرم بفروشم به خدا عجب مملکتی شده به خدا با معدل ۱۹ فارغ التحصیل شدم تو دبیرستان نخبه بودم ولی تو این ممکت چه سود کاش به جای درس خوندن آرایشگری یاد میگرفتم

2706