2703
2553

الان یه هفته است دختر دو ماه و نیمم تا شب میرسه گریه جیغ 

حتی شیرمم نمی خوره

اونقدر گریه میکنه بی حال میشه

تا شربت دل درد و عرق نعنا بهش میدم ولی اثر نداره

منم میشینم گریه میکنم

نه ترشی میخورم نه غذاهای نفاخ

میگن چربی شیرت زیاده معدش سخت هضم میکنه از اونه

موندم چیکار کنم

دکترم گفت شربت گریپ میکسچرشو بدید فقط

اما بازم خوب نشد

سخت است وقتی از شدت بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

احتمالا كوليك داره تا سه يا چهارماهگي هست بعدش خوب ميشه

توي اينترنت سرچ كن كه چطوري بايد بغلش كني و حركتش بدي كه دردش كمتر بشه

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2714

@drbehrouzmeghdadi2

اين كانال دكتر مقدادي هست در تل گرام 

مطالب خوبي براي كوليك داره 

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

چقد من صدای جاروبرقی و لباسشویی گوش دادم اون موقع وای 😑 

خودم زودتر خوابم میبرد با صداشون😏

📿💜👪                                                     خدواندی هست مهربون تر از تصور😍💛💜💚💙💟❤                                                                

عزیزم این ماهیت کولیکه از ۵ عصر شروع میشه تا ۶ صبح پسر من به شربت گریپ میکسچر خارجی تا حدی جواب میداد ساعت ۴ عصر و ۹ شب و ۱ شب بهش میدادم . سشوار و گهواره و پستونک و بغل بابا و اگر هیچی جواب نمیداد میرفتیم تو ماشین و در حال رانندگی خوابش میبرد. ۲۵ روز طول کشید رژیم کامل مواد نفاخ و لبنیات گاوی هم گرفتم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

کولیک داره پسرمنم همینطوربودازساعت۷تا۱۱گریه۱۱تا۱خواب باز۱بیدارمیشدتادم دمای صبح 

بازم ببرش دکتر یه دارو قطره ای هست بهت میده شایداون خوب باشه

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2706