2733
2739
عنوان

من یک روانشناسم

2768 بازدید | 40 پست

روانشناسی شغل من است. این شغل را خودم انتخاب کردم و به آن علاقه دارم. من هم گاهی خوشحالم گاهی ناراحت. ناملایمات برای من هم اتفاق می افتد. روزهای شاد وغمگین دارم. من هم به اختلالات روانی دچار می شوم و برای معالجه به روانشناس دیگری نیاز دارم. گاهی دلم می گیرد و برای درددل به سراغ انسان ها میروم. 

من در ساعات کاری فرد دیگری هستم. در اتاق کارم فردی هستم که مراجع رادرمان می کنم. و خارج از اتاق کارم عضوی از جامعه هستم که فراموش کاری سهل انگاری خستگی و ... به سراغم می اید. در این کار هم کلاه برداری و جاه طلبی و ... دیده می شود مانند بقیه مشاغل. ولی به معنای پایین کشیدن و بی ارزش شدن این شغل نیست.

همه ما انسان ها به کمک یکدیگر نیاز داریم و از یکدیگر خدمات می گیریم. برطرف کردن دوگانگی های ارزشی. ناراحتی های روحی و اختلالات روانی برپایه چهارچوب علمی آن و به صورت عملی وظیفه ماست. با این شغل مهربان باشیم و به یک دیگر احترام بگذاریم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیززم روانشناس کودک خوب تهران سراغ نداری؟دخترم ۶ سالشه شخصیت اجتماعی نداره وخیلی تخس با این که از۹ماهگی تومهد بزرگ شده.شبها خیلی توخواب گریه می کنه حرف می زنه.انقدصداش می کنم تا ازخواب بیدار شه.بخدا دیشب من هم باهاش گریه می کردم.یه پسر یکسال ونیم هم دارم.کلا تاصبح بیدارم.صبح هم که باید برم اداره

چرا هزینه مشاوره تون اینقد زیاده😞 فک کنید یکی بخاطر خساست شوهرش و بی پولی بخاد بیاد راهکار بگیره

عزیزم من که فعلا چند وقتیه بیکار شدم. ولی همه جای دنیا به روانشناسی بیمه تعلق میگیره به ما هنوز نگرفته اینجا. خیلیا که پشتوانه های مالی انچنانی ندارن با این گرونی خرج مرکزشون در نمیاد. و به خاطر همین بی پولی مراجع هم نمیاد. البته مردم هم بیشتر دنبال اینن که برن پیش رئیس اداره ها و دانشگاها مراجعه کنن که اونا گرون تر می گیرن. و خیلیا هم الان به خاطر سخت گیریای دست و پا گیر و پارتی بازی خونه نشینن. مثل خود من

سلام استارتر عزیزم.خسته نباشید.حالا ک لطف کردید و تاپیک زدین میشه چن سوال دوستان هم پاسخ بدین.میخاستم در مورد بیماری پارانویید بدونم؟؟؟

روزی ب رویاهات ک هنوز با من است حسادت خواهی کرد روزی که دیگر هیچ نشانی از من نخواهی داشت...
2738
عزیززم روانشناس کودک خوب تهران سراغ نداری؟دخترم ۶ سالشه شخصیت اجتماعی نداره وخیلی تخس با این که از۹م ...

کسی رو مستقیم نمی شناسم تو تهران نه ولی اکثرا تو اینستا پیج دارن بازی درمانی سرچ کن حتما پیدا می کنی. با چند جلسه درمان میشه نگران نباش

عزیزم من که فعلا چند وقتیه بیکار شدم. ولی همه جای دنیا به روانشناسی بیمه تعلق میگیره به ما هنوز نگرف ...

حرفتون درسته اما دقیقه ای چهار پنج تومن کمتر ندیدم من 😓 ادم بخاد درد و دل کنه اول باید بشینه پشت در گریه کنه بعد بره تو و تند تند عین امتحان کنکور تحویل  بده همه چیو 

اما خدایی من خودم یه گره ی بزرررررگ تو زندگی م بود تا پای مشاور نیومد تو زندگیم باز نشد حالا بعداز پنج سال هنوزم میشناسه منو و بعضی اوقات پیگیر احوالمه 😊بنظرم جدا از رشته و شغل این حرفه اول باید با دل و انسانیت وارد شد یعنی خو بگیری با مراجعه کننده دل به دل مشکلش بدی 

خدا نگهدارتون باشه وفرداهاتون بهتر و موفق تر از دیروز باشه💜

2706