2726
عنوان

فوت فن خانه داری ،و ترفندای آشپزی

3534 بازدید | 25 پست

بیایین از ایده ها و تجربیات خونه داری و آشپزیتونو بگین منم یااد بگیرم

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر ظرفی که کثیف میشه همون لحظه شسته بشه،

هر جای خونه کثیف میشه همون موقع تمیزش کنیم.

اینجوری خونتون همیشه مثل دسته ی گل میمونه

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤
2728

برای مهمونی رفتن لازم نیست چیز گرون بخرید شیرینی خونگی درست کنید من شیرینی نخودچی درست میکنم درحد لالیگا همه عاشقشن هرچقدر ارد نخود میریزید نصف روغن جامد نصف پودر قند با پودر هل عالی میشه 

چطور روغن اضافه غذارو بگیریم میتونیم با انداختن چن تکه یخ بندازین تو غذا تا روغنش اضافش گرفته شه

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
برای مهمونی رفتن لازم نیست چیز گرون بخرید شیرینی خونگی درست کنید من شیرینی نخودچی درست میکنم درحد لا ...

طرز تهیشو میگی؟😊

دوستان مدت زمان پخت مربای هویج (دوکیلو)چقده؟؟؟ و فوت وفنهای خوشمزه ترشدنس

مغز آدم عجب جونوریه ها 🐲یادش میمونه یه چیزی یادش رفته🏃اما یادش نمیاد چه چیزی یادش رفته😕امیدواریم تو ورژنهای بعدی این مشکل هم حل بشه😎
2706