1147
1226

هر ظرفی که کثیف میشه همون لحظه شسته بشه،

هر جای خونه کثیف میشه همون موقع تمیزش کنیم.

اینجوری خونتون همیشه مثل دسته ی گل میمونه

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همیشه سکوت نشانه ی تأیید حرف طرف مقابل نیست، گاهی نشانه ی قطع امید از سطح شعور اوست .(میشل فوکو،فیلسوف فرانسوی)

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
1213

برای مهمونی رفتن لازم نیست چیز گرون بخرید شیرینی خونگی درست کنید من شیرینی نخودچی درست میکنم درحد لالیگا همه عاشقشن هرچقدر ارد نخود میریزید نصف روغن جامد نصف پودر قند با پودر هل عالی میشه 

دوستان مدت زمان پخت مربای هویج (دوکیلو)چقده؟؟؟ و فوت وفنهای خوشمزه ترشدنس

مغز آدم عجب جونوریه ها 🐲یادش میمونه یه چیزی یادش رفته🏃اما یادش نمیاد چه چیزی یادش رفته😕امیدواریم تو ورژنهای بعدی این مشکل هم حل بشه😎
1167
برای مهمونی رفتن لازم نیست چیز گرون بخرید شیرینی خونگی درست کنید من شیرینی نخودچی درست میکنم درحد لا ...

لطفا طرز پخت کاملش رو بذار

مغز آدم عجب جونوریه ها 🐲یادش میمونه یه چیزی یادش رفته🏃اما یادش نمیاد چه چیزی یادش رفته😕امیدواریم تو ورژنهای بعدی این مشکل هم حل بشه😎

اگر وقتتون کمه برای پخت حبوبات اب بذارید جوش بیاد بعد حبوبات که شسته شده بریزید داخل فلاسک و اب جوش بریزد روش و سرش رو ببنید بعد از دو یا یه سه ساعت پخته شده

خدایا نگهدار پسرم باش.خودت میدونی پسرم جواب تمام سختیهام توی زندگیم هست.خدایا دوستت دارم
هل و گلاب حتما بزن

مدت زمانش چقده تقریبا برا پختن

1215